W szeregach gości znów we znaki dała nam się 22-letnia skrzydłowa Aleksandra Iwaniuk, która rzuciła 30 punktów. Dla Iwaniuk był to trzeci mecz w sezonie, w którym jej zdobycz przekroczyła 20 „oczek”, w tym drugi przeciwko naszym koszykarkom.

W pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 12:16, lecz w końcówce zdołaliśmy zmniejszyć straty. Drugą kwartę rozpoczęliśmy od dwóch „trójek” w wykonaniu Natalii Danych i Poli Kaźmierczak. Dodatkowo danych trafiła jeszcze za dwa. Było 29:22 dla Grota. Po chwili celne rzut za trzy oddały Aleksandra Janiak i Natalia Łopińska. Przed przerwą „trójką” popisała się jeszcze Danych, a ostatnie punkty zdobyła dla nas Magdalena Grzelak. Do przerwy było 44:37.

Po zmianie stron kolejną „trójkę” rzuciła Janiak. Trzecia kwarta należała do Łopińskiej, która trafiała głównie z akcji. Pomagały jej pozostałe koleżanki. Przed ostatnią odsłoną prowadziliśmy 70:56. W finałowej kwarcie rzucały dla nas najskuteczniejsze Danych i Grzelak (do 20 punktów dołożyła 13 zbiórek), a swoją „trójkę” rzuciła też Patrycja Kirsz.

Grot: Danych 24, Grzelak 20, Janiak 14, Łopińska 12, Kaźmierczak 7, Kirsz 3, Boniecka.