Mecz rozpoczął się od siedmiu punktów z rzędu Wiktora Wilka. Gdy gospodarze wreszcie zdołali trafić do kosza (na 2:7), ich entuzjazm szybko „trójką” ugasił Marcel Karpiak. W pierwszej kwarcie popisaliśmy się jeszcze jednym rzutem za trzy – trafił Maciej Strzelczyk.

Drugą kwartę rozpoczęliśmy od celnych rzutów Przemysława Grabowskiego i Strzelczyka. Kolejnymi skutecznymi akcjami Wilka i Sebastiana Szymańskiego skutecznie powiększaliśmy przewagę. Pierwszą połowę celną „trójką” zamknął Aleksander Fabiszewski i było 20:42.

Po zmianie stron kontynuowaliśmy powiększanie zdobyczy. Ciężar zdobywania punktów rozłożył się na cały zespół. Ważne kosze trafiali Szymański z Wilkiem. Ostatnie punkty w meczu rzucił dla nas Karpiak.

PKK’99: Wilk 24, Karpiak 12, Strzelczyk 9, Szymański 9, P. Grabowski 8, Fabiszewski 7, Sobolewski 6, Mazur 3, Zawadzki 2, Sauter 2, Jędrzejewski, Barys.