W pierwszej kwarcie pabianicka młodzież zaczęła od prowadzenia 5:2, ale doświadczeni goście doprowadzili do stanu 5:16. Goniliśmy przyjezdnych (m.in. za trzy trafił Damian Kuligowski) i zmniejszyliśmy straty do sześciu punktów (16:22).

W drugiej kwarcie najpierw do kosza trafiał kapitan Maksymilian Jęch, a dzięki „trójce” Mateusza Skoneczki i punktom Mateusza Okruszka było już tylko 25:27. Niestety, przyjezdni szybko odskoczyli na 10 punktów (25:35) i – choć seriami celnie rzucał Kacper Moczkowski – kilkupunktową przewagę dowieźli do przerwy.

Po zmianie stron ciągle goniliśmy wynik. Ciężar zdobywania punktów znów spoczywał na Moczkowskim, któremu sekundowali Skoneczka i Okruszek. Doświadczeni goście nie pozwolili jednak, by zwycięstwo wymknęło im się z rąk.

PKK: Moczkowski 27, Okruszek 14, Skoneczka 13, Kuligowski 7, Kurbiel 6, M. Jęch 6, Wlazło 5, A. Jęch 4, Krulik 1, Warmiński.