W pierwszej kwarcie nasi oddali aż cztery celne rzuty za trzy. Trafiali: Filip Zawadzki, Filip Sauter, Dominik Jędrzejewski oraz Szymon Barys. Rzut tego ostatniego pozwolił nam wyrównać na 22:22. W drugiej odsłonie dalej trwał koncert naszych rzutów zza linii 6,75 metra. Tym razem dwukrotnie celnie rzucił Przemysław Grabowski, zaś wyczyn z pierwszej kwarty powtórzyli Sauter i Jędrzejewski. Ważne punkty rzucał także Marcel Karpiak, a prowadzenie 46:40 do przerwy zapewnił nam Sebastian Szymański.

W trzeciej kwarcie gospodarze nie poddali się i odrobili trzy punkty straty. Ba, pod koniec tej części było tylko 60:59 dla PKK’99, na szczęście Jędrzejewski i P. Grabowski z linii rzutów wolnych pozwolili nam złapać oddech.

Ostatnia kwarta należała zdecydowanie do nas. Pierwsze dwa rzuty za trzy (Barys i Sauter) wpadły do kosza gospodarzy. Po chwili znów zza linii 6,75 metra trafił Maciej Strzelczyk. Było 73:70. Później dołożyliśmy jeszcze kolejnych 12 punktów. Było już 85:70 dla PKK’99. W końcówce trafili jeszcze Strzelczyk i P. Grabowski, a wygraną efektowną „trójką” przypieczętował Jędrzejewski.

PKK’99: P. Grabowski 15, Sauter 14, Jędrzejewski 13, Szymański 12, Strzelczyk 12, Karpiak 9, Zawadzki 9, Barys 8, M. Grabowski, Sobolewski.