Na boisku lidera A Klasy „fioletowi” zagrali wyjątkowo słabo. Już w 6. minucie sędzia odgwizdał rzut karny, po którym Sazan objął prowadzenie. Kolejne bramki Daniel Mazurek wpuścił w 24. i w 30. minucie.

Na niewielkim boisku gospodarze grali prostymi środkami. To wystarczyło, żeby po przerwie jeszcze dwa razy strzelić do bramki PTC. Na 4:0 Sazan podwyższył w 48. minucie, zaś 10 minut później gracz gospodarzy ustalił wynik meczu na 5:0.

Kolejny mecz w lidze piłkarze z Sempołowskiej zagrają dopiero za trzy tygodnie. Ich rywalem będzie Pisia Zygry. Trener Leszczyński i jego podopieczni mają naprawdę dużo czasu, by przygotować się do walki o ligowe punkty. Bo klubowi z taką tradycją nie przystoi w takim stylu przegrywać na gminnych boiskach…

PTC: Mazurek – Kopka, Kaczmarek, Okrojek (65. D. Bączał), Malinowski (30. Grabarczyk) -Konieczny (48. Zieliński), Sikorski (75. Oberle), Hiler, Bieliński (58. Górny) – M. Bączał, Wujak.