W 37. minucie czerwoną kartką został ukarany siedzący na ławce Iskry, Dominik Kacprzyk. Chwilę później gospodarze po raz pierwszy pokonali Cezarego Kowalczyka. Niestety, bramkarz z Dobronia w 44. minucie znów musiał wyciągać piłkę z siatki. Do przerwy było 2:0 dla beniaminka z Pęczniewa.

W 61. minucie dobronianie zainkasowali trzeci cios – Sazan prowadził już 3:0. Sędzia miał sporo roboty, bowiem dzielił kartkami na lewo i prawo. W 75. minucie czerwoną kartkę obejrzał drugi z Kacprzyków, Michał. Szczęście w nieszczęściu było takie, że „Kapsel” siedział już na ławce rezerwowych, bowiem chwilę wcześniej zmienił go Kacper Pawlak.

W końcówce Iskra ruszyła do przodu, najpierw do siatki trafił Łukasz Biskupski, później Adrian Łucki. Do wyrównania brakowało tylko jednego gola, ale ten – niestety – nie padł. Była to dziesiąta porażka Iskry w tej rundzie.

Iskra: Kowalczyk – Borysiak, Polit, Sowiński, M. Kacprzyk (72. Pawlak) – Biskupski, Klimek, Nowakowski, Drąg, Stachowski – Łucki.