W ataku z konieczności musiał zagrać bramkarz Artur Uznański. W bramce stanął awaryjnie ściągnięty, choć zgłoszony do rozgrywek weteran, Dariusz Bucki.

Korab to ligowy mocarz. Wiosną wygrał osiem z dziewięciu ligowych spotkań, a w zimowej przerwie drużynę zasilił m.in. 30-letni Jakub Szarpak, który jeszcze rok temu grał w barwach Kotwicy Kołobrzeg w barażach o wejście do pierwszej ligi.

W pierwszej połowie golkiper „fioletowych” skapitulował po strzałach Igora Świątkiewicza w 16. minucie oraz Macieja Bryły 11 minut później. Kwadrans po przerwie na 3:0 podwyższył Paweł Boczkiewicz, a wynik meczu ustalił na dwie minuty przed końcem Jakub Malinowski.

Wiosną PTC przegrało wszystkie osiem ligowych spotkań, strzeliło w nich jedynie sześć goli. W nadchodzącym tygodniu „fioletowi” staną przed szansą na ligowe punkty – grają dwa mecze na własnym boisku. W środę o godz. 18.30 grają u siebie z Sokołem Lutomiersk, zaś w sobotę o godz. 17.00 na własnym boisku podejmują Sazana Pęczniew.

PTC: Bucki – Kopka, Sikorski, Drewniak, Okrojek – T. Malinowski, Bączał, Hiler, Jankiewicz, M. Kaczmarek – Uznański.