Tym razem czerwoną kartkę obejrzał Bartłomiej Kaczmarek, który ręką wybił piłkę lecącą do bramki. „Fioletowi” nawet w grając w dziesiątkę wypracowali kilka dobrych okazji do strzelenia goli, m.in. jeden z pabianiczan trafił w poprzeczkę, a okazji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali Jacek Hiler i Patryk Wujak. Skuteczniejsi byli gracze z Pęczniewa, którzy aż sześciokrotnie pokonali Dariusza Buckiego.

PTC: Bucki – Kopka, Kaczmarek, Sikorski, Drewniak – Bieliński, Rula, Bąkowski, Hiler, Malinowski – Wujak.

W środę w zaległym meczu PTC uległo na własnym stadionie Sokołowi Lutomiersk 0:3 (0:0). Goście pierwszą bramkę strzelili w 57. minucie (Dawid Krasiński), a po sześciu minutach grali w dziesiątkę, bowiem czerwony kartonik obejrzał Adam Sikorski. Gra w przewadze na nic się zdała – katem „fioletowych” okazał się Adrian Wolański, który trafił do siatki w 73. i 82. minucie. Wiosną PTC przegrało wszystkie dziesięć spotkań.

PTC: Uznański – Szumigaj, Drewniak, Sikorski, Kopka – Malinowski, Hiler, Rula, Bączał (76. Bieliński), Konieczny – Wujak.