W Woli Zaradzyńskiej spotkały się zespoły, które po trzech kolejkach miały na koncie komplet zwycięstw. Pechowa dla gospodarzy okazała się 13. minuta, bowiem wówczas goście wyszli na prowadzenie – bramkę strzelił Igor Krzyżanek.

Niespełna dziesięć minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, kartkę obejrzał Patryk Dzięciołowski i GKS musiał grać w osłabieniu. Ksawerowianie przetrwali pierwszą połowę z jednobramkową stratą.

Po zmianie stron dwa gole dla łodzian strzelił Antoni Młynarczyk – w 50. oraz w 66. minucie. Przy stanie 0:3, kolejny gracz z Ksawerowa wyleciał z boiska. Tym razem dwie żółte kartki skompletował Marcin Kabziński. W 68. minucie było już 0:4, gdy Jarosława Ospiczuka pokonał Michał Nowakowski. Na 0:5 wynik ustalił w 75. minucie Adam Król.

GKS: Ospiczuk – Kaźmierczak (62. Dudziński), Ziółkowski, Kabziński – Dzięciołowski, Kasztelan (76. Żurawski), Stańczyk, Mąkosza (62. Szynka), Lewandowski (55. Jurkowski) – Adamczyk (55. Papuga), Ławniczak (62. Kołakowski).