Przypomnijmy, że w porównaniu z ubiegłym sezonem w Iskrze zabraknie: Patryka Olszewskiego, Michała Polita, Damiana Kozłewskiego, Jakuba Dobroszka, Mateusza Żabolickiego i (prawdopodobnie) Mateusza Sowińskiego. Do tego odszedł Adrian Krzemiński.

- Poinformował mnie, że nie wznowi treningów ze względów osobistych – mówi Michał Adamkiewicz, szkoleniowiec Iskry. – Brakowało też narzekających na urazy Dariusza Dolewki i Łukasza Biskupskiego.

W Iskrze wystąpiło aż ośmiu testowanych piłkarzy, w tym nowy bramkarz. Choć akurat na tej pozycji w Dobroniu jest komfort wyboru.

- Przyglądamy się testowanemu bramkarzowi, chcielibyśmy, aby został – przyznaje trener.

Dwie bramki dla Iskry strzelił Dominik Drąg, który wiosną grał w GLKS Dłutów. Czy zastąpi snajperów z poprzedniego sezonu?

- Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie grał z przodu – mówi szkoleniowiec. – Czekamy jeszcze na kolejnych testowanych graczy, niemniej Dominik to mocny kandydat na napastnika.

Trzecią bramkę dla Iskry strzelił jeden z testowanych graczy.

- Cieszę się z wyniku, bo skład był mocno eksperymentalny, ci zawodnicy grali ze sobą pierwszy raz – zaznacza trener.

Dwie bramki dla Włókniarza zdobył Kacper Wójcik.

Iskra: testowany, Wójt, Kmiecik – Dawid Kacprzyk, Klimek, testowany, Pawlak – testowany, M. Kacprzyk, Dominik Kacprzyk, testowany – Drąg, testowany. Na zmiany: P. Załoga, 3 x testowany.

Włókniarz II: Waszczuk – Stachowski, Czerwiński, Oberle, Kosiada – Rokuszewski, Skowronek, Potrzebowski, Wójcik, Sobytkowski, Kozak. Na zmiany: Jędrzejczyk, Adamiak, Gorący, Jachowicz, Szczepanik.