W 6. minucie gospodarze objęli prowadzenie po przerzucie piłki na prawą stronę i kapitalnym strzale z woleja Macieja Kralkowskiego, po którym piłka idealnie wpadła w dalszy róg bramki Iskry. Sześć minut później było już 1:1, gdy Marek Dąbrowski po dośrodkowaniu z prawej strony z bliska skierował piłkę do siatki. W 32. minucie Przemysław Kołakowski najwyżej wyskoczył do centry z kornera i uderzeniem głową pokonał bramkarza Rosy.

Po zmianie stron Iskra strzelała miejscowym kolejne gole. W 64. minucie Bartosz Kutrzepa w efektowny sposób, zmieścił piłkę pod poprzeczką dobijając futbolówkę odbitą przez bramkarza po strzale Kołakowskiego. Było 1:3. Sześć minut później Michał Kacprzyk na raty dośrodkowywał z rzutu rożnego, w końcu piłka spadła na głowę Patryka Stachowskiego, który strzelił na 1:4.

W 72. minucie Iskra przejęła piłkę na połowie rywala i po serii podań w polu karnym znalazł się Kacper Lisowski. Młodzieżowiec dobronian niczym rutyniarz z zimną krwią wpakował futbolówkę pod poprzeczkę. W 78. minucie Iskra straciła piłkę na własnej połowie, co wykorzystał zawodnik gości, popędził lewą stroną i strzałem w dalszy róg pokonał Cezarego Kowalczyka. Ostatnie słowo należało jednak do gości – w 90. minucie Jakub Dobroszek zainicjował akcję rzutem z autu, piłkę wymienili Jakub Pilarz ze Stachowskim, który podał do Dobroszka w pole karne. Rezerwowy Iskry z zimną krwią strzelił przy bliższym słupku i ustalił wynik meczu na 2:6.

Iskra: Kowalczyk – Dawid Kacprzyk, Cichacki, M. Kacprzyk, Kutrzepa (80. Nowakowski) – Piotrowski (55. Stachowski), Kasztelan (65. Sokolovskyi), Kaczmarek, Jurkowski (70. Lisowski), Dąbrowski (70. Pilarz) – Kołakowski (75. Dobroszek).