Po dziesięciu porażkach z rzędu piłkarze PTC w ostatniej kolejce wywalczyli pierwszy wiosenny punkt. Choć uratowali go rzutem na taśmę.

W 7. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Sylwestra Ziętali. PTC wyrównało na minutę przed przerwą, gdy do siatki trafił Dawid Rula. Po zmianie stron Rębieskie nie rezygnowało i w 70. minucie Radosław Szewc pokonał Artura Uznańskiego.

Decydujące słowo należało do PTC.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry na 2:2 wyrównał Łukasz Sikorski. Dla 41-letniego środkowego obrońcy, bądź defensywnego pomocnika był to ostatni mecz w przygodzie z futbolem. „Sikor” postanowił zawiesić buty na kołku. Dziękujemy, za grę Panie Kapitanie!

Piłkarze PTC utrzymali się w A Klasie.

PTC: Uznański – Kopka, Drewniak, Sikorski, Okrojek – Szumigaj, Rula, Bączał (87. Malinowski), Bieliński, Bąkowski – Wujak.