Tym razem w starciu z ekipą Jarosława Maćczaka popłynęły uniejowskie Termy. Worek z bramkami rozwiązał w 17. minucie Michał Madejski, pokonując Szymona Łyskawkę. W 35. minucie ponownie Madejski skierował piłkę do siatki. 120 sekund później na 3:0 trafił kapitan GKS, Łukasz Pierzyński.

przerwie szkoleniowiec gości zmienił bramkarza, ale niewiele to pomogło. Zmiennik Łyskawki, Antoni Stępień też puścił trzy gole. W 52. minucie zaskoczył go Michał Bogdan, zaś siedem minut później na 5:0 strzelił najlepszy snajper Ksawerowa, Piotr Szynka. Ostre strzelanie w 90. minucie zakończył Wojciech Kucharski.

GKS: Olejnik – Kaźmierczak (62. Kołodziejczyk), Ziółkowski, Madejski – Papuga, Papież (81. Pestka), Pierzyński (73. Cukierski), Bogdan, Kucharski – Szynka (85. Mąkosza), Drzazga.