Goście rozpoczęli strzelanie w 14. minucie, gdy Krystian Wawrzyński nie dał rady zatrzymać strzału ich kapitana, Patryka Pietrasiaka. Swojego drugiego gola Pietrasiak strzelił w 32. minucie i było 0:2. 180 sekund później pod bramkę łodzian zapędził się stoper Szymon Ziółkowski i po jego uderzeniu Ksawerów strzelił kontaktowego gola.

Kibice na stadionie w Woli Zaradzyńskiej mieli nadzieję na wyrównanie dokładnie przez osiem minut drugiej połowy. Tyle bowiem potrzebował Pietrasiak, by skompletować hat-tricka. Przy okazji był to jego… pięćdziesiąty gol w tym sezonie. Skuteczność godna pozazdroszczenia.

Emocje w sobotnim hicie zabił w 60. minucie rezerwowy w ekipie gości, Filip Krupa, strzelając czwartą bramkę dla przyjezdnych. Wydaje się, że Ksawerów na awans do IV ligi będzie musiał poczekać co najmniej sezon. Strata do AKS SMS wynosi już bowiem sześć punktów.

GKS: Wawrzyński – Korski (89. Żurawski), Ziółkowski, Kabziński, Lewandowski – Szynka (67. Cukierski), Kasztelan (85. Stańczyk), Papierz, Kołakowski (82. Kubala), Dudziński – Adamczyk (73. Papuga).