Po czterech porażkach na starcie sezonu, podopieczni Zdzisława Leszczyńskiego najwyraźniej odzyskali wigor i punktują kolejnych przeciwników aż miło. Tym razem ofiarą PTC padła Victoria z Szadku.

Po półgodzinie gry wynik otworzył celnym strzałem Patryk Wujak. Niecałe pięć minut piłkarze PTC cieszyli się z prowadzenia, bowiem piłkę do własnej bramki skierował Paweł Drewniak. Było 1:1. Na szczęście w 40. minucie gol Patryka Koniecznego dał prowadzenie PTC. Po zmianie stron Konieczny ustalił wynik meczu na 3:1, trafiając do siatki w 53. minucie.

PTC: Uznański – Szumigaj, Sikorski (75. Jankiewicz), Kaczmarek, Kaliszuk – Bieliński (27. Sobczak), Drewniak, Hiler, Bączał, Konieczny (80. Kamiński) – Wujak (85. T. Malinowski).