Minął kwadrans sobotniego starcia, a goście prowadzili 1:0. Na sześć minut przed przerwą po krótko rozegranym rzucie rożnym Patryk Olszewski przymierzył w dalszy róg i piłka po odbiciu się od słupka zatrzepotała w siatce. W pierwszej połowie Iskra strzeliła jeszcze jedną bramkę, jednak sędzia wskazał na ofsajd przy trafieniu Damiana Kozłewskiego.

Kwadrans po zmianie stron goście znów objęli prowadzenie, tym razem skutecznie finalizując kontrę. Z prowadzenia cieszyli się ledwie trzy minuty. Do rzutu wolnego blisko linii pola karnego podszedł Olszewski i huknął nie do obrony. Był to jego 23. gol w tym sezonie. Potem piłkę z linii bramkowej wybił Mateusz Klimek, zaś bramkarz Neru wykazał się po uderzeniu głową Łukasza Biskupskiego.

Iskra: Wójt – Dominik Kacprzyk (85. Nowakowski), Klimek, Polit (70. Pawlak), M. Kacprzyk – Dobroszek (27. Dawid Kacprzyk), Żabolicki (90+1. Figura), Pilarz, Olszewski, Biskupski – Kozłewski (65. Dolewka).