- Cieszą nas trzy punkty, bo chłopaki wreszcie zaczęli wygrywać – mówi szkoleniowiec PTC. – Trochę martwi mnie skuteczność, bo znów wypracowaliśmy multum okazji, a wykorzystaliśmy niewielką część.

„Fioletowi” wygrali drugi mecz z rzędu, choć już w 2. minucie Artur Uznański musiał wyciągać piłkę z siatki. PTC szybko wzięło się w garść i najpierw do remisu doprowadził Oskar Szumigaj, a na 1:2 gola strzelił Patryk Wujak. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali na 2:2.

Po zmianie stron pabianiczanie wykorzystali dwie z wielu sytuacji do zdobycia gola i zgarnęli trzy punkty. Po przerwie do siatki Pogoni trafili Patryk Konieczny oraz Marcin Bączał.

PTC: Uznański – Kaliszuk, Drewniak, Kaczmarek, Szumigaj – Konieczny (T. Malinowski), Sikorski, Hiler, Bączał (D. Malinowski), Bieliński (Sobczak) – Wujak (Jankiewicz).