Pierwszego gola dla „fioletowych” w nowym sezonie zdobył Patryk Konieczny, w 12. minucie trafiając do siatki po podaniu Marcina Klucha. Gospodarze wyrównali w 28. minucie, ale jeszcze przed przerwą ich golkiper aż trzy razy sięgał do siatki. W 37. minucie po raz drugi z gola cieszył się Konieczny, cztery minuty później bramkę strzelił Marcin Bączał, a na minutę przed przerwą na 1:4 trafił Kluch.

Taki wynik utrzymywał się do 75. minuty. Wówczas piłkarze z Kazimierza wykorzystali rzut karny i zrobiło się 2:4. Od 81. do 89. minuty nasi piłkarze stracili aż trzy bramki. Niemożliwe stało się faktem – to gospodarze wyszli na prowadzenie i oni mieli w ręku zwycięstwo.

Na szczęście w zespole PTC jokerem okazał się Radosław Zieliński. Wprowadzony w przerwie ofensywny pomocnik w drugiej minucie doliczonego czasu gry zapewnił „fioletowym” punkt.

PTC: Uznański – Kopka (46. Malinowski), Sikorski (46. Zieliński), Kaczmarek, Okrojek – Kluch (70. Rula), Hiler, M. Bączał (75. Leszczyński), Kaliszuk, Konieczny (63. Kamiński) – Szumigaj.