Na ławce rezerwowych Rekordu zasiada były napastnik Włókniarza, Bartłomiej Przybyłowski. Jego vis a vis, trener Siębor wystawił aż 11 zawodniczek, które w tym sezonie zasmakowały gry w drugiej lidze.

Do przerwy prowadziliśmy już 7:0. Pabianiczanki w drugiej połowie jeszcze podkręciły tempo i strzeliły rywalkom kolejnych 10 goli. Każda z naszych zawodniczek, grających w tym meczu wpisała się na listę strzelców. Bramki zdobywały: Klaudia Rosiak 5 (5., 29., 31., 43., 87.), Anna Owczarz (24., 55.), Joanna Błaszczyk (58., 90.), Klaudia Bąbel (34.), Natalia Forc (41.), Martyna Łagowska (82.), Natalia Małek (74.), Patrycja Marciniak (80.), Hanna Owcarz (68.), Aleksandra Próbka (65.), Marta Stempel (66.).

To najwyższe zwycięstwo w historii istnienia żeńskiej drużyny PTC. W ubiegłym sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski pokonaliśmy Rekord 16:3.

PTC: Owcarz – Forc, Łagowska, Marciniak, Próbka – Małek, Bąbel, Owczarz, Błaszczyk, Stempel – Rosiak.