Najpierw zremisowali z a-klasowym Włókniarzem II 2:2 (2:2). Gole dla „fioletowych” zdobyli Marcin Bączał i Patryk Wujak po asyście Bączała. W drugim spotkaniu PTC poszło na kompromis z GLKS Dłutów, remisując 3:3 – bramkę z karnego strzelił Bączał, dwa trafienia zanotował Wujak.

- Mieliśmy kłopoty z bramkarzami, nie mógł wystąpić ani Artur Uznański, ani Dariusz Bucki, stąd obecność w bramce… Jacka Hilera – mówi Michał Prusinowski, kierownik PTC. – Mimo tych problemów nie odstawaliśmy od przeciwników, tocząc wyrównane boje.

Zmiany w PTC są kosmetyczne. Z ważnych zawodników z drużyny odeszli stoper Mateusz Okrojek (sprawy osobiste) oraz Marcin Kluch (kontuzja kręgosłupa). Podziękowano zawodnikom, którzy wiosną pojawili się na jeden mecz: Michałowi Witasikowi, Piotrowi Sołtanowi i Jakubowi Dąbrówce.

- Przyszli do nas Robert Sobczak, pomocnik ostatnio grający w AMII Nowosolna. Treningi wznowił środkowy obrońca Paweł Drewniak, zaś z Włókniarza ma przyjść młodzieżowiec, Tymon Malinowski – informuje kierownik.

W najbliższą środę PTC rozegra sparing z Jagiellonią Tuszyn. W niedzielę o godz. 16.00 PTC rozegra pierwszy mecz ligowy – w Bałuczu z LUKS.

PTC: Hiler – Drewniak, Kaczmarek, Bączał, D. Malinowski – T. Malinowski, Sikorski, Sobczak, Kopka, Bieliński – Wujak. Na zmiany: Rula, Konieczny, Kaliszuk.