Tym razem po trzy punkty „zieloni” musieli jechać aż nad Jeziorsko. Drużyna Sazana to jeden z ligowych outsiderów, ale żadnego przeciwnika nie można lekceważyć. Będący w wysokiej formie pabianiczanie po profesorsku wypunktowali beniaminka.

W 24. minucie ostre strzelanie rozpoczął Sebastian Dresler. Cztery minuty później gospodarze wyrównali z rzutu karnego. Pabianiczanie po stracie gola szybko doszli do siebie i jeszcze przed przerwą wyprowadzili dwa skuteczne ciosy. W 33. minucie z prawej strony pola karnego strzelił Kamil Kozanecki. Bramkarz z Pęczniewa odbił piłkę, lecz czujnie na dalszym słupku zachował się Artur Sobytkowski i wpakował piłkę do siatki. 180 sekund później Kozanecki płaskim uderzeniem z rzutu wolnego z 18. metrów pokonał bramkarza gospodarzy.

Kwadrans po przerwie z dynamiczną akcją lewą stroną ruszył Dresler, wpadł w pole karne i wykorzystał nie najlepsze ustawienie golkipera Sazana, trafiając do siatki przy bliższym słupku. Wynik na 1:5 ustalił Szymon Szafoni w 80. minucie, który wykorzystał bierne zachowanie obrony po akcji Dawida Rokuszewskiego, przejął piłkę w polu karnym, obrócił się z nią i technicznym strzałem zmieścił ją w dalszym rogu.

Włókniarz: Marciniak – Jarych (66. Kuchciak), Bronka, Mazur, Kosatka – Dresler, Jesus (69. Mendak), Wojtyniak, Kozanecki, Szafoni (81. Kaczorowski) – Sobytkowski (75. Rokuszewski).