W pierwszej połowie dość licznie zgromadzona publiczność na stadionie w Piątkowisku obejrzała trzy gole. Pierwszego zdobyli goście – Nikodem Nowakowski wykończył z 16. metrów wrzutkę Michała Kacprzyka z rzutu wolnego i piłka wpadła w długi róg bramki strzeżonej przez Huberta Habigera. Orzeł wyrównał na 1:1 w 18. minucie, gdy w polu karnym gości znalazł się Kamil Czekalski i z bliska umieścił futbolówkę przy bliższym słupku bramki Cezarego Kowalczyka.

Do przerwy górą byli jednak goście, bowiem ładnym uderzeniem bez przyjęcia popisał się Łukasz Biskupski i futbolówka zatrzepotała w dalszym rogu bramki Orła. Trafień dla Iskry mogło być więcej, ale po główce Mateusza Sowińskiego piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. Już w 47. minucie młodzieżowiec Kacper Kalas po indywidualnej akcji zbiegł do środka i strzałem w bliższy róg zaskoczył Habigera. Było 1:3. Orzeł wrócił do gry sześć minut później, gdy Adam Bielawski celną główką po wrzutce z kornera zapewnił beniaminkowi kontakt z rywalem (2:3).

Orzeł ambitnie walczył na murawie, ale więcej piłkarskich argumentów miała Iskra. Michał Polit huknął z dystansu, lecz Habiger zdołał przenieść piłkę nad poprzeczka. Na swojego gola polował Sowiński. W 73. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego po raz drugi w tym meczu główkował w poprzeczkę. Dziesięć minut później „Sowa” znów w polu karnym główkował po kornerze, tym razem myląc się o centymetry. Szczęścia próbował też Biskupski, lecz piłkę pewnie chwycił Habiger.

Iskra dopięła swego w 83. minucie, gdy po dośrodkowaniu M. Kacprzyka, Habiger zbyt krótko piąstkował piłkę. Do futbolówki dopadł Nowakowski, przełożył sobie ją na lepszą nogę i płaskim uderzeniem posłał do siatki.

Orzeł walczył do końca – niecelnie z dystansu strzelał Amadou Morou, dwukrotnie próbował Maciej Kaczmarek. Za pierwszym razem zbyt lekko uderzał głową, za drugim jego strzał z daleka padł łupem Kowalczyka.

Orzeł: Habiger – Bielawski, Zieliński (51. Kaczmarkiewicz), Zych (51. Antoszczyk), Maciaszek – Kociołek, Gertner (66. Kaczmarek), Krystera (73. Modranka), Piotrowski, Poreda (46. Łopatecki) – Czekalski (46. Morou).

Iskra: Kowalczyk – Dawid Kacprzyk, Sowiński, Polit, Pawlak – Nowakowski, M. Kacprzyk, Nazarczyk (60. Klimek), Biskupski (81. Stachowski) – Lisowski (46. Kalas), Jurkowski (60. Dąbrowski).