W środowym meczu Legii Warszawa z Realem Madryt gwiazdor „Królewskich” Walijczyk Gareth Bale posłał piłkę do siatki już w 57. sekundzie. W niedzielne przedpołudnie Ola Kwiatkowska była od niego szybsza o jakieś 20 sekund. Snajperka PTC dostała piłkę ze środka pola i popędziła na bramkę rywalek, z zimną krwią przerzucając nad nią piłkę. W 10. minucie na 2:0 podwyższyła Julia Jakóbczak, która miała mnóstwo miejsca i czasu, by opanować piłkę i precyzyjnie uderzyć przy słupku. PTC ciągle nacierało, ale na gola kazało czekać do 25. minuty, gdy Kwiatkowska wykorzystała karnego po faulu na niej samej. Osiem minut później po rzucie wolnym Martyny Łagowskiej bramkarka z Krośniewic sama wrzuciła sobie piłkę do bramki. Minutę przed przerwą Błoch głową zamieniła na gola centrę Oli Próbki i było 5:0.

Minęło kilkanaście sekund po przerwie, gdy na lewej stronie znalazła się niekryta Błoch i uderzeniem w krótki róg rozwiązała worek z golami w drugiej połowie. W 54. minucie świetne podanie Anny Mądrakowskiej wykorzystała Kwiatkowska i wykorzystała sytuację sam na sam, podwyższając na 7:0. Minęło 120 sekund, a bramkarka gości znów wyciągała piłkę z siatki, tym razem po płaskim strzale Błoch.

Na 9:0 strzeliła z karnego, podyktowanego za faul na Kwiatkowskiej, kapitan Joanna Błaszczyk. Dziesiątą bramkę zdobyła rezerwowa Anna Owczarz, zamykając wrzutkę z prawej strony. W 65. minucie Owczarz znów znalazła się na lewej stronie pola karnego, świetnie przyjęła piłkę, zwiodła rywalkę i mierzonym strzałem w przeciwległy róg strzeliła na 11:0. Owczarz zdobyła gole, gdy PTC grało w osłabieniu, bo poza boiskiem opatrywana była Łagowska.

„Perełkom” było mało goli. W 72. minucie Kwiatkowska wolejem wykończyła akcję Błoch z prawej strony. W ostatniej minucie ostre strzelanie zakończyła Błoch, która po podaniu Owczarz ładnie przyjęła piłkę, ograła rywalkę i uderzyła nie do obrony.

PTC (kobiety) – Krośniewianka Expom 13:0 (5:0)

Gole: Kwiatkowska 1., 25.,k., 54., 72., Błoch 39., 41., 56., 80. Jakóbczak 10., Łagowska 33., Błaszczyk 58.,k., Owczarz 63., 65.

PTC: M. Kociołek – Kacprzak (54. Cieślak), Forc, Błaszczyk, Próbka (46. Pabjańska) – Jakóbczak (46. Owczarz), Łagowska, E. Kociołek, Sadowska (46. Mądrakowska), Błoch – Kwiatkowska.