Efektowna wygrana dziewczyn Jana Rykały pozwoliła im na objęcie pozycji wicelidera III ligi. Ostre strzelanie już w 5. minucie rozpoczęła Ola Kwiatkowska, która przeprowadziła indywidualną akcję. Pięć minut później Ola tylko dołożyła nogę po podaniu Andżeliki Błoch i było 2:0. Do przerwy „Perełki” zdobyły jeszcze jedną bramkę, gdy Martyna Łagowska... brzuchem skierowała piłkę do siatki po zagraniu Błoch. Po zmianie stron w myśl zasady „do trzech razy sztuka” działała Natalia Madaj, która najpierw dwa razy nie zdołała trafić do pustej bramki, ale potem dobiła strzał Kwiatkowskiej. Na 5:0 podwyższyła Karolina Kania, wykazując najwięcej sprytu w polu karnym. Wynik ustaliła Kwiatkowska, która na koniec urządziła sobie slalom między rywalkami i huknęła nie do obrony z 10 metrów.

PTC – Pelikan II Łowicz 6:0 (3:0)

Gole: Kwiatkowska 5., 10., 75., Łagowska 24., Madaj 46., Kania 55.

PTC: Sadowska – Pabjańska (41. Kacprzak), Forc, Błaszczyk, Karpińska (55. Mądrakowska) – Błoch (70. Cieślak), E. Kociołek (41. Przesmycka), Maciejewska (55. Kania), Łagowska, Madaj (70. Próbka) – Kwiatkowska.