Mecz rozegrano na boisku w Woli Zaradzyńskiej. W składzie Term wybiegło czterech byłych graczy Włókniarza: Adrian Nowacki, Dawid Acela, Paweł Leonow i Sebastian Mucha. Piąty – Oskar Nazarczyk – zameldował się na boisku po przerwie.

W składzie GKS pojawili się nowi: Patryk Dzięciołowski, Maciej Mąkosza i Radosław Jurkowski (wszyscy LKS Kwiatkowice) oraz Ernest Ławniczak (Andrespolia Wiśniowa Góra).

Pierwszą bramkę zdobył debiutujący w barwach GKS Jurkowski, który trafił do siatki w 24. minucie. Na 1:1 po indywidualnej akcji wyrównał Brazylijczyk Lucas, który strzałem z 20. metrów nie dał szans Jarosławowi Ospiczukowi.

Ostatnie słowo w tym meczu należało do GKS – w 82. minucie po centrze z rzutu wolnego Adriana Kasztelana efektownym wolejem popisał się Szymon Ziółkowski i zapewnił ksawerowianom pierwsze trzy punkty w nowym sezonie.

- To była bardzo ładna bramka – stwierdził Łukasz Wijata, trener GKS.

GKS: Osipczuk – Dzięciołowski, Ziółkowski, Kaźmierczak (76. Papuga), Lewandowski (55. Dudziński) – Mąkosza (88. Żurawski) Kasztelan, Jurkowski (60. Stańczyk), Adamczyk (73. Hryć) – Cukierski (55. Szynka), Ławniczak.