- Z kontuzjami zmagają się Danuta Paturaj, Oliwia Gała i Maren Soergel, zaś choroba rozłożyła Maję Walczak, Gabrielę Piekarczyk, Kingę Kurek i Julię Dutkiewicz. Z kolei Paulina Rosa odbywa służbę wojskową – wylicza szkoleniowiec PTC .

Gospodynie w całym meczu przeprowadziły trzy akcje, w których musiała się wykazać Patrycja Banach. Płocczanki objęły prowadzenie już w 5. minucie. W 24. Gospodynie wyrównały, same sobie pakując piłkę do siatki. Wielka w tym zasługa Weroniki Sobczak, która kąśliwie zacentrowała z rzutu wolnego. Siedem minut po przerwie swoją pierwszą bramkę w barwach PTC zdobyła Agnieszka Pach i było 1:2.

Bramek mogło paść więcej, bowiem aż trzy dogodne sytuacje zmarnowała Dagmara Suskiewicz, dwie Klaudia Bąbel, a na listę strzelczyń nie chciały wpisać się także Milena Kowalska (trafiła w poprzeczkę) i Marta Stempel.

PTC: Banach – Kociołek, Lipińska, Sobczak, Karpińska – Rosiak, Stecka, Kowalska, Bąbel, Suskiewicz – Pach. Na zmiany: Brandt, Stempel.

Drużyna PTC grająca w Centralnej Lidze Juniorek u-16 przegrała z Rakowem w Częstochowie 1:7 (0:3). Jedyną bramkę tuż po zmianie stron strzeliła Weronika Wójcik.

PTC: Janas – Bartnicka, Przybylska, Adamczyk, Robakowska, Komar, Shugai, Urbaniak, Stolarek, Wójcik, Raczyński, Balicka, Karbownik, Heinrich.