Historyczny, pierwszy punkt w „okręgówce” Orzeł wywalczył w rundzie jesiennej właśnie w Konstantynowie. Kiedy piłkarze z Piątkowiska cieszyli się z remisu, ówczesny trener KAS-u Jakub Światłowski rezygnował z roboty. Teraz piłkarze z Konstantynowa dokonali słodkiej zemsty na beniaminku.

Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 0:2 po bramkach Jakuba Horoszkiewicza w 8. minucie i Fabiana Kasierskiego w 20. minucie. Bramka Kasierskiego była jubileuszową, bowiem setną, straconą przez Orła w tym sezonie.

W drugiej połowie Mariusz Bogdan i Dawid Szachniewicz już częściej sięgali po piłkę do siatki. Na 0:3 już cztery minuty po przerwie trafił Bartłomiej Trzmielak. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Sobala, a 180 sekund później Horoszkiewicz.

Ledwie dwie minuty po tym jak Szachniewicz wszedł do bramki (73. minuta), pokonał go Filip Olejnik. Sześciobramkowe prowadzenie było dla KAS-u zbyt niskie. W końcówce przyjezdni podkręcili tempo i strzelili jeszcze dwa gole autorstwa rezerwowych: Stelmasiaka i Łukasza Antosika.

Orzeł: Bogdan (73. Szachniewicz) – Lewkowski (71 Jaros, 75. Furmański). , Pułanecki, Karpiński (85. Krawczyk), Zieliński (54. Stefański) – Frączak, Morou, Bielawski, Łopatecki (46. Maciaszek) – Szczepański (60. Kociołek), Czekalski.