Pierwszą bramkę na sztucznej płycie w Wiśniowej Górze strzelił Patryk Olszewski, w 11. minucie perfekcyjnie egzekwując rzut wolny z 20. metrów. Nie minęło pół godziny gry, a Bartosz Jarych ładnym uderzeniem głową zamknął dośrodkowanie z prawej strony i podwyższył na 2:0.

12 minut po przerwie do naszej bramki trafili podopieczni Michała Buchowicza (wcześniej szkoleniowiec LZS pracował kilka lat w PTC), ale po raz drugi w tym meczu dał znać o sobie Olszewski. W 65. minucie popularny „Ucho” wybiegł z piłką za linię obrony i precyzyjnym strzałem strzelił na 3:1.

Niestety, w końcówce straciliśmy dwie bramki w ciągu 60 sekund (86., 87. minuta) i mecz zakończył się remisem.

Włókniarz: Marciniak – Jarych, Mazur, Czerwiński, Kosatka – Olszewski, Kaczorowski, Żabolicki, Kowalski – Szafoni, Przyk. Na zmiany: Kocik, Bronka, Maćkowiak, testowany.

Rezerwy Włókniarza przegrały z Bzurą Ozorków 2:6 (2:2). Gole strzelili Robert Piotrowski i Dawid Kosiada.

Włókniarz II: Waszczuk – Kujawa, Oberle, Potrzebowski, Piotrowski – Jan Jachowicz, Dresler, Ochal, Wójcik, Kosiada – Szczepański. Na zmianę: Jędrzejczyk, Gorący.