Na plac gry nie stawiła się drużyna Joga Bonito, więc rozgrywki toczyły się pomiędzy drużynami: Nowa Wieś, FC Źli, FC Kaktus, Straż Pożarna i Stary Widzew. Na półmetku rozgrywek liderem grupy jest Nowa Wieś, która wygrała 4:2 z FC Kaktus, 4:0 z FC Źli i zremisowała 2:2 z Starym Widzewem, choć przegrywała już 2:0. Drugie miejsce zajmują FC Źli, którzy mimo porażki zanotowali także dwa zwycięstwa. Za tydzień ostatnie 4 mecze z tej grupy, w których do końca o awans będą walczyć groźny Stary Widzew i dobrze przygotowana kondycyjnie drużyna Straży Pożarnej. FC Kaktus z dwoma porażkami na koncie ma jeszcze teoretyczne szansę, ale na pewno nie będzie o to łatwo.

Po tych meczach rozegrana będzie grupa B, w której zmierzą się: obrońcy tytułu - FC Bugaj, a także - ZWiK, Saluto Alkoholico, Klima, Bankowcy i Violent Team. Emocje gwarantowane tym bardziej, iż grupa ta zaraz po losowaniu została okrzyknięta „grupą śmierci”.

Początek zaplanowany był na 15.00, ale ze względu na dokończenie grupy A, organizator poda jeszcze dokładną godzinę rozpoczęcia.
 
Kuba Tomaszewski