Stanisław Jurga wygrał z Bartoszem Żokiem (Leszno) 15:8, Aleksandrem Bieńkowskim (Toruń) 15:8 i Cezarym Ginterem (Leszno) 15:11. Dopiero w finale uległ Karolowi Kwiatkowskiemu (Toruń) 7:15. Na szyi Staszka zawisł srebrny medal.

Tomasz Bartoszek pokonał Adama Korbasa (Poznań) 15:7 i Szymona Głowińskiego (Bydgoszcz) 15:10, w półfinale uległ Kwiatkowskiemu 7:15 i zdobył brąz.

Stanisław Jędrzejczyk odpadł w pierwszej rundzie turnieju głównego.

Wśród 10-latków Jan Nowicki sięgnął po brąz. Drogę po medal rozpoczął wygrywając z Antonim Błażkiewiczem (Toruń) 8:1 i Wojciechem Maciejewskim (Śrem) 8:4. W boju o finał uległ Kacprowi Dziewiątkowskiemu (Bydgoszcz) 6:8.

Z naszych dziewcząt w turnieju zaprezentowały się Kornelia Kłys (u-12), Zofia Wiśniewska, Lena Korczak i Anastasiia Sbytova (u-14). Wszystkie zajęły dalsze pozycje.