Nasz Bartek wygrał pierwszy turniej bez straty seta, w fazie pucharowej pokonując Michała Jabłońskiego (Sopot) 6:2, 6:2, Michała Pfeiffera (Warszawa) 7:5, 6:3 oraz w finale Leona Lewandowskiego (Sopot) 6:4, 6:3. W grze podwójnej z Janem Szymczykiem (Piotrków) Borowiec dotarł do finału.

W drugim turnieju podopieczny Joanny Biskupskiej-Piotrowskiej i Grzegorza Olszewskiego w fazie grupowej stracił jednego seta (w pojedynku z Szymczykiem), ale wygrał wszystkie spotkania i w finale zmierzył się ze zwycięzcą drugiej grupy, Jakubem Jachnikiem (Szczecin). Po emocjonującym, trzysetowym boju, górą był Borowiec 6:1, 1:6, 10:8. W grze podwójnej w duecie z Szymczykiem przegrali w finale.

Alicja Adamczewska (PKT) zakończyła na 7. miejscu zmagania w turnieju skrzatów w Pabianicach. Zdecydowanie lepiej poszło Alicji w grze podwójnej, gdzie w duecie z Mileną Bogusz (Grodzisk Mazowiecki) dotarły do finału.

W drugim turnieju 7. lokatę indywidualnie zajął Stanisław Brocki (PKT), który w pojedynku o 7. miejsce wygrał 6:0, 6:0 z Tymo Jakóbczykiem (Łódź).