Zawody rozegrano na kortach MOSiR. W czterodniowym turnieju brała udział cała krajowa czołówka. Jedyny triumf zawodnika Pabianickiego Klubu Tenisowego był dziełem Wiktorii Jurek w duecie z Martą Jaśkiewicz (MKT Łódź). W półfinale para Jurek/Jaśkiewicz wygrała z Aleksandrą Muszyńską i Oliwią Olborską (obie MKT Łódź) 6:1, 6:1, zaś w finale pokonały Aleksandrę Rudnicką (Łódź) i Anitę Szepelską (Łomża) także 6:1, 6:1.

W turnieju indywidualnym dziewcząt rozstawiona z „trójką” Wiktoria w pierwszej rundzie miała wolny los, w ćwierćfinale pokonała Sarę Twardowską (SKT Sopot) 7:5, 6:4, zaś w półfinale 2:6, 2:6 uległa Szepelskiej. W tej kategorii triumfowała deblowa partnerka Wiktorii, czyli Jaśkiewicz.

W turnieju chłopców brało udział aż pięciu pabianiczan. W drugiej rudzie odpadli: Łukasz Walczak po przegranej 1:6, 0:6 z późniejszym triumfatorem Bartłomiejem Andrzejczakiem (Legia Warszawa) i Patryk Niełacny, który uległ 1:6, 2:6 Patrykowi Garwackiemu (Łódź). W ćwierćfinale rozstawiony z „dwójką” Juliusz Lesman okazał się słabszy od klubowego kolegi Szymona Kielana 1:6, 4:6, zaś Dominik Śliwiński przegrał po trzysetowym boju z Garwackim 1:6, 7:5, 2:6. Garwacki okazał się katem pabianiczan, bo w półfinale rozbił Kielana 6:1, 6:4.

Do finału debla dotarli Śliwiński z Lesmanem, bijąc po drodze 6:0, 6:0 łódzko-kielecki duet Andrzej Grzegorzewski/Karol Wyrębkiewicz oraz 6:1, 6:0 parę Filip Cieśla/Michał Wargowcki. W finale ulegli warszawsko-łódzkiej parze Andrzejczak/Maciej Marciniak 2:6, 2:6.