- Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, od 2 lutego nasze biuro podróży My Travel Pabianice przechodzi rebranding na Wakacje.pl – mówi Arkadiusz Sokalski, właściciel biura.

Rembrandning to po polsku proces transformacji wszystkich elementów marki, takich jak oferowane produkty i usługi, jakość obsługi oraz sposób komunikacji, w tym wygląd logo. Po co to wszystko? By osiągnąć lepszą pozycję marki na rynku.


W związku z tym zmieni się też lokalizacja biura podróży, które przenosi się z Moniuszki 34 na Popławską 4/20, czyli do supermarketu Carrefour.

W ofercie pabianickiego biura znajdzie się wszystko to, co oferuje turystyczny portal Wakacje.pl. A konkretnie? Najnowsze i najatrakcyjniejsze wczasy i wycieczki objazdowe, podróże egzotyczne, wyjazdy na narty, oferty last minute, kolonie i obozy, pobyty w SPA. W ofercie Wakacje.pl Pabianice znajdziemy również: bilety lotnicze, ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne.

- Wszystkie zmiany, których w ostatnim czasie dokonaliśmy, są dla dobra mieszkańców, by umożliwić im jak najprostszy dostęp do szerokiej oferty turystycznej – dodaje Arkadiusz Sokalski.

Co tak bardzo wyróżnia portal Wakacje.pl i jego stacjonarne biura? Doświadczenie (20 lat na rynku podróżniczym), a dzięki wyrobieniu sobie marki (m.in. Złoty Laur Konsumenta 2017 oraz Grand Prix Laur Konsumenta w kategorii Turystyka) – współpraca z najbardziej godnymi zaufania polskimi i zagranicznymi partnerami branżowymi.

Nie wiesz, gdzie zabrać swoją ukochaną na walentynki? Rozglądasz się już za pierwszymi wakacyjnymi wycieczkami? Przyjdź do stacjonarnego biura Wakacje.pl w Pabianicach. Jego pracownicy doradzą ci najlepsze i najatrakcyjniejsze (również cenowo) oferty.

 

Biuro podróży Wakacje.pl Pabianice mieści się w sklepie Carrefour (ul. Popławska 4/20). Otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-19.00, a także w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

Kontakt: tel. 787 078 075, e-mail: pabianice@wakacje.pl.

Najnowsze oferty biura można też śledzić na facebooku: Wakacje Pl Pabianice.