W nadchodzących tygodniach najmłodsi będą mieli okazję ciekawie i kreatywnie spędzić czas w Procie Łódź. Animatorzy sali zabaw zabiorą maluchy w świat Formuły 1, pomogą także najmłodszym przygotować upominki z okazji Dnia Ojca. Zaplanowane atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

W tym tygodniu (z wyjątkiem przypadającego na 15 czerwca Święta Bożego Ciała), Port Łódź Junior zamieni się w tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. Mali miłośnicy szybkiej jazdy poznają świat Formuły 1 i będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą wyścigówki. Za każdym kierowcą stoi jego ekipa techniczna.

Najlepsze prezenty to te zrobione własnoręcznie, szczególnie jeśli wkładamy w nie serce. Każdy tata z pewnością ucieszy się z osobistego podarunku, wykonanego przez jego pociechę. Prezent dla tatusiów, z pomocą animatorów, maluchy będą mogły przygotować własnoręcznie w Porcie Łódź Junior od 19 do 25 czerwca.

Wszystkie atrakcje w Porcie Łódź Junior są bezpłatne. Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach pon.-pt. 12.00-20.00, sb.-nd. 10.00-20.00.