Jaką pamiątkę warto sprezentować dziecku na tą niepowtarzalną okazję? W tym artykule znajdziesz kilka propozycji uniwersalnych pamiątek komunijnych, które dziecko będzie mogło zachować na całe życie!

Jaką pamiątkę dla dziecka pierwszokomunijnego?

Pierwsza Komunia Święta odbywa się tylko raz w życiu, dlatego należy celebrować ten dzień i upamiętnić go w szczególny sposób. Sklepy z dewocjonaliami oferują duży wybór pamiątek na tą okazję. Jedną z najczęściej wybieranych jest piękny obrazek komunijny, który można powiesić na ścianie lub postawić na półce. Ciekawą opcją jest możliwość zamówienia graweru, którą oferują niektóre sklepy z dewocjonaliami. Wysokiej jakości obrazek z motywami religijnymi i z indywidualnym grawerem możesz w łatwy i szybki sposób zamówić np. na www.liturgiczny.pl

Osoby z najbliższej rodziny również mogą podarować dziecku pierwszokomunijnemu wyjątkową pamiątkę z Pierwszej Komunii Świętej. Możliwości jest bardzo wiele – piękną pamiątką z Sakramentu Eucharystii będzie np. elegancka ramka lub album na zdjęcia, zakładka do książki z aniołkiem lub oryginalna gra biblijna. Trafionym pomysłem jest również wyjątkowa, ilustrowana książeczka opracowana z myślą o dzieciach komunijnych. Jeśli dziecko nie posiada jeszcze własnego Pisma Świętego, Pierwsza Komunia Święta jest idealną okazją, aby mu ją podarować. Dla młodego czytelnika idealną propozycją jest ilustrowana Biblia, która w prostych słowach przedstawia wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu.

 

Duży wybór oryginalnych pamiątek pierwszokomunijnych

Dla każdego trzecioklasisty, Pierwsza Komunia Święta należy do najważniejszych wydarzeń w życiu. Ceremonia z pewnością zapadnie mu w pamięć na długie lata, pogłębiając jego chrześcijańską wiarę. Wyjątkowa pamiątka komunijna będzie stale przypominać dziecku o tym wydarzeniu i kto wie, być może zostanie przekazana kolejnym pokoleniom? Wybierając pamiątki dla dziecka pierwszokomunijnego, warto sprawdzić, z jakich materiałów są one wykonane i czy są w stanie zapewnić trwałość na długi czas. Najlepiej kupować je w zaufanych sklepach z dewocjonaliami, które dostarczają sprawdzony, wyselekcjonowany asortyment.

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości, starannie wykonane dewocjonalia, Liturgiczny.pl sprosta Twoim oczekiwaniom. W ofercie znajdziesz między innymi wyjątkowe pamiątki z komunii, przepiękne różańce, łańcuszki i medaliki, a także religijne obrazki komunijne. Jednym z atutów tego sklepu jest niezwykle bogaty asortyment, w którym każdy znajdzie odpowiednie produkty dla swojego dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Dodatkową zaletą są korzystne ceny wielu produktów, dzięki czemu nie musisz wydawać dużej kwoty na pamiątki z komunii lub wyprawkę dla dziecka pierwszokomunijnego.