Dzisiaj nikt nie wie, ile będą kosztować materiały budowlane za tydzień. Wymarzony dom nie musi się oddalać. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa są domy szkieletowe — producent proponuje przeróżne projekty domów szkieletowych. Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w energooszczędne domy szkieletowe i wybierz idealny dla siebie projekt domu.

  1. Dom szkieletowy dla wszystkich

  2. Drewniane domy szkieletowe, czyli szybka budowa domu

Domy kanadyjskie zdobyły serca Polaków i cieszą się dużym zainteresowaniem. Budowa domu szkieletowego z poddaszem użytkowym pochłania mniej pieniędzy niż przy standardowej budowie, przez co z łatwością można poznać szczere opinie zadowolonych klientów. Takie budownictwo zapewnia komfortowe warunki do życia. Powierzchnia użytkowa dopasowywana jest do potrzeb inwestora — mogą to być duże lub małe domy szkieletowe. Budowa domu szkieletowego może być doprowadzona do stanu deweloperskiego. Istnieje możliwość wykończenia i aranżacji wnętrz. Tak więc inwestor nie musi się martwić o prace wykończeniowe, jeśli nie ma na nie czasu. 

Dom szkieletowy dla wszystkich

Technologia szkieletowa to spełnienie wizji o domu wybudowanym w ekspresowym tempie. Przykładowo dom murowany może powstawać nawet kilka lat. Jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie, jakie istnieje na rynku. Czas budowy skraca się do niezbędnego minimum.  Domy drewniane szkieletowe są po prostu modne. Mogą mieć zastosowanie na każdej działce (można nimi zabudować też wąską działkę). Jeśli chodzi o domy szkieletowe, cena stanowi przyjemne zaskoczenie. Domy szkieletowe drewniane są nie tylko ekonomiczne, ale i energooszczędne. Jest to bardzo ważne w czasach kryzysu energetycznego. 

Drewniane domy szkieletowe, czyli szybka budowa domu

Do budowy domu szkieletowego nie trzeba lat. Dom szkieletowy parterowy lub z poddaszem, w którym można mieszkać, powstaje na zasadzie "mówisz i masz", czyli nie wlecze się przez długie lata, jak to może być przy domach innego typu. Każdy inwestor może zapoznać się ze szczegółowymi etapami powstawania domu w technologii szkieletowej na stronie internetowej producenta. Gdy w grę wchodzą domy szkieletowe, projekty potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór domów szkieletowych jest spory. 

DrewHouse - Producent kanadyjskich domów szkieletowych

Adres firmy:
Wesoła 43, 34-300 Żywiec

Telefon:
+48 570 007 200

Strona WWW:
http://drewhouse.eu/