Na szczęście wiele operacji w tym zakresie można zautomatyzować, co pozwala na doskonałe zarządzanie kontaktami z użytkownikami bez potrzeby poświęcania temu wielu godzin. Przykładem platformy wspomagającej w takich zadaniach jest GetResponse. Co potrafi taki system i dlaczego warto go posiadać? O tym więcej poniżej.

Kto może skorzystać z platformy GetResponse?

Programy mailingowe kojarzą się głównie z e-mail marketingiem. Jest to z resztą bardzo słuszne skojarzenie - faktycznie platforma GetResponse wykorzystywana jest między innymi do prowadzenia kampanii reklamowych z użyciem poczty elektronicznej. Jednak tak użytecznego narzędzia nie można ograniczać tylko do tej jednej funkcji. Kto jeszcze może skorzystać z tej platformy?

  • Przedsiębiorcy z jednoosobową działalnością gospodarczą mogą skorzystać z GetResponse w celu stworzenia własnej strony internetowej czy tworzenia płatnych reklam.
  • Marketerzy online skorzystają z takich funkcji jak automatyczne respondery, lejki sprzedażowe oraz formularze pop-up.
  • Osoby na stanowisku marketing manager chętnie przeprowadzają webinary i śledzą strony internetowe za pomocą tego oprogramowania.
  • Z kolei dla średnich i dużych firm jest to sposób na wysyłanie wiadomości transakcyjnych (e-mail lub sms) i udzielania dedykowanego wsparcia użytkownikom.

Z pomocy platformy CRM skorzystają także osoby prowadzące własny newsletter. Nie ma łatwiejszego sposobu, by zamienić dotychczasowych subskrybentów na płacących klientów.

Czy warto zainwestować w GetResponse?

Jak każdy system CRM, GetResponse może znacząco zwiększyć skalę Twoich przychodów. Skuteczne zarządzanie kontaktami z klientami jest bowiem niezbędne w nowoczesnych sklepach internetowych. Platforma ta przydatna jest także w wielu innych branżach prowadzonych on-line. Jednak tego typu oprogramowanie jest ostatnio bardzo popularne i łatwo znaleźć alternatywy. Jak zatem zdecydować, czy jest to dobry program dla Ciebie i Twojej firmy? Warto skorzystać ze stron rankingowych i wyszukać tam GetResponse. Opinie zawarte pod opisem i oceną programu będą świetnym uzupełnieniem wiedzy o tym produkcie. Opinie użytkowników to doskonałe źródło informacji o wszelkich niedociągnięciach lub wadach. Jednocześnie znaleźć tam można także odpowiedź, czy platforma pozwoliła zwiększyć poziom sprzedaży. Szybko i łatwo przekonasz się, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie!