A odpowiedzią na to rozwiązanie jest Huawei matepad 2021, Huawei wprowadził na rynek nowy matePad, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci pod każdym względem. Ten tablet zapewnia rozrywkę jako smartfon i pomaga również jako laptop. W skrócie można powiedzieć, że to kompletny pakiet.

Projekt

Mówiąc o konstrukcji Huawei matepad 2021, środkowa ramka i tylna strona matepada są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest dość podatne na odciski palców. Plastik jest jednak wykonany w taki sposób, aby wyglądał jak metal. Ekran jest chroniony jakimś rodzajem szkła, a tylne aparaty wystają 1,8 mm z tyłu tabletu, ale plusem jest to, że matepad 2021 nie chybocze się, gdy stoi na równej powierzchni. Płyta boczna jest bardzo dobrze zbudowana, a postrzępione krawędzie również są dobre. Po naciśnięciu na ekran nie ma efektu tętnienia, ponieważ Huawei matepad 2021 ma bardzo dobry wyświetlacz, ekran pojemnościowy, ale brakuje mu tego, że tablety Huawei nie są wodoodporne ani pyłoszczelne.

Wyświetlacz

Jeśli chodzi o wyświetlacz, wszyscy wiemy, że Huawei nigdy nie zawodzi użytkowników. Przy częstotliwości odświeżania 120 Hz Matepad 2021 ma 10,95-calowy ekran pojemnościowy IPS o rozdzielczości 2560 X 1600 pikseli, proporcjach 16:10 i gęstości pikseli 276 PPI. Średnia jasność wynosi 515 nitów, a poziom jasności jest taki sam. Minimalna jasność jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki czemu użytkownicy wygodnie czytają książki w nocy. Ten tablet jest również wyposażony w specjalny tryb nocny, który zmniejsza ilość niebieskiego światła i sprawia, że jest bardzo przyjazny, a to oznacza, że nie ma migotania, które powoduje bóle głowy i ból oczu. Kolory wydają się dość chłodne, ale przesycone. Kolory wyglądają bardziej naturalnie, gdy używany jest normalny profil, który jest utrzymywany w mniejszej przestrzeni kolorów sRGB zamiast DCI-P3. Matepad 2021 może być używany na zewnątrz, ale niezbyt dobrze w słońcu ze względu na odbijającą powierzchnię ekranu. Panel IPS zapewnia dobry kąt widzenia, ponieważ ekran nie ulega zmętnieniu i efektowi Glow, który jest bardzo łagodny.

Specyfikacje

Huawei matepad 2021 jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM i procesor Kirin 820 Hi AI. Pamięć wewnętrzna to 64 GB/128 GB/256 GB. Pod względem GPU Huawei matepad 2021 wyposażony w GPU Mali-G57 wspierany przez technologię turbo. zapewnia oszałamiającą wydajność nawet przy intensywnym obciążeniu i jest gotowy do wsparcia podczas nauki lub zabawy w obie. Pod względem dźwięku Matepad 2021 ma przyzwoity dźwięk ze stabilną wydajnością, system czterech głośników optymalizuje algorytm dźwiękowy Huawei Histen7.0. Wszystkie głośniki brzmią bardzo dobrze, nie ma drugiego tabletu w tym przedziale cenowym z tak dobrymi głośnikami, że możesz również podłączyć głośniki słuchawek przewodowych do Slate z portem USB. Pod względem łączności moc ma Bluetooth 5.1 i Wi-Fi 6, dzięki czemu tablet jest bardzo łatwy do podłączenia i zapewnia 2400 Mb / s.

Huawei matepad 2021 wyposażony jest w przedni aparat 8MP, który może nagrywać filmy 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Ostrość i odwzorowanie kolorów są na dobrym poziomie Czujnik aparatu 13MP jest również bardzo dobry i wystarczająco dobry do skanowania dokumentów. Istnieje również lampa błyskowa LED, która może oświetlić scenę. Prawdziwa kamera może również nagrywać filmy Ultra HD przy 30 klatkach na sekundę.

Bateria

Bateria Huawei matepad 2021 to bateria o dużej pojemności 7250 mAh. Może Ci pomóc, jedno ładowanie do 12,5 godziny lokalnego oglądania wideo. Może również obsługiwać szybkie ładowanie ładowarki 22,5W. W ciągu 30 minut ładowania akumulator naładuje się do 30% i wytrzyma 2,5 godziny.

Końcowa myśl; Bardzo wydajny tablet średniej klasy

HUAWEI matepad new 2021 to bardzo dobry tablet ze średniej półki i oferuje taką samą wydajność, jak wiele droższych urządzeń. Posiada wyświetlacz IPS 120 Hz, który zapewnia doskonałe kolory w doskonałej rozdzielczości. masz długopis, szybkie ładowanie Wsparcie z dobrymi opcjami łączności, które pomaga w nauce i nauczaniu na nim dzieci w trybie e-book. Z tym tabletem dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, ale zasadniczo brak usług Google Play nie jest tak wielkim problemem, ponieważ galeria aplikacji Huawei oferuje wiele aplikacji i wiele aplikacji. W skrócie można powiedzieć, że jest to kompletny pakiet w tym przedziale cenowym.