Czasem dobrze jest wiedzieć, gdzie i jak szukać okazji. Nawet w wysokim sezonie można znaleźć prawdziwe perełki za niewygórowaną cenę.

Jak planować podróż w sezonie turystycznym?

Planuj z wyprzedzeniem

Ta złota zasada niestety nie zawsze ma zastosowanie, ale jeśli tylko można, warto wcześniej określić swoje plany na wysoki sezon turystyczny.

Rezerwując z wyprzedzeniem loty, noclegi i opłacając ubezpieczenia, można liczyć na atrakcyjne ceny. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę, że rezerwacja z wyprzedzeniem daje większy wybór, np. hoteli w pobliżu plaży lub połączeń lotniczych z wybranego lotniska. O tanie loty z Krakowa lub Gdańska na pewno łatwiej, gdy robimy rezerwację kilka miesięcy wcześniej.

Nie znaczy to jednak, że planowanie na przysłowiową ostatnią chwilę oznacza konieczność pogodzenia się z bardzo wysokimi cenami. Trzeba bowiem wiedzieć nie tylko czego szukać, ale także gdzie.

podróż

Wyszukiwarka eSky.pl – okazje w najlepszej cenie

Planowanie podróży w sezonie turystycznym jest łatwiejsze, jeśli korzysta się z eSky.pl. To wygodna platforma do planowania podróży, skupiająca w jednym miejscu wszystkie potrzebne usługi. To coś więcej niż wyszukiwarka lotów i hoteli. Za pomocą eSky.pl można oczywiście zarezerwować jedno i drugie, ponadto wynająć auto, opłacić ubezpieczenie podróżne, wybrać się na city break. Koniecznie trzeba zajrzeć do zakładki Okazje.

Czym są Okazje w eSky.pl?

Okazje to najbardziej atrakcyjne cenowo oferty lotów, warto więc trzymać rękę na pulsie. W tym miejscu można znaleźć dużą liczbę ofert, jednak trzeba się spieszyć, bo chętnych nie brakuje. Dzięki intuicyjnemu kalendarzowi można wybrać najtańsze loty Barcelona w obie strony, łatwo je zarezerwować i opłacić na jeden z kilku dostępnych sposobów, łącznie z płatnością odroczoną i ratalną.

Jak rezerwować loty w eSky.pl?

Elastyczna wyszukiwarka skupiająca w jednym miejscu wszystkie linie pozwala na łatwą i szybką rezerwację wybranego lotu. Za bilet można zapłacić na kilka różnych sposobów, między innymi za pomocą płatności ratalnych i odroczonych – dokładnie tak samo, jak przy opłacaniu Okazji.

Noclegi w eSky.pl – śpij smacznie

Noclegi w eSky.pl to 1,3 miliona obiektów na całym świecie. Niezależnie od wybranego kierunku podróży, zawsze uda się znaleźć wygodną bazę wypadową. W grę wchodzą nie tylko hotele, ale też hostele, apartamenty, domki, pensjonaty, zajazdy, kwatery prywatne itp. Zróżnicowana cena i standard dają gwarancję, że każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Podobnie jak przy rezerwowaniu lotów, można skorzystać z opcji płatności ratalnej lub odroczonej. W grę wchodzi także możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji.

podróż

Z eSky.pl nie musisz się martwić o ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne jest tym, co warto mieć, chociaż oczywiście lepiej, żeby się nie przydało. W eSky.pl można liczyć na szeroki zakres ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie. Wszystkie szczegóły łącznie z dostępnymi placówkami medycznymi można znaleźć w aplikacji na telefon. Ubezpieczenie jest kołem ratunkowym na wypadek niespodziewanych sytuacji w trakcie podróży.

Osobną kwestią jest ubezpieczenie na wypadek konieczności rezygnacji z podróży lub przerwania jej w trakcie. Osoby posiadające takie ubezpieczenie mogą liczyć zwrot kosztów podróży.