Wszyscy, którzy szukają pomysłów, jak odmienić swój wizerunek, mogą skorzystać z bezpłatnych indywidualnych porad stylistów i wizażystów.

Razem z jesienną pogodą zawitały do nas nowe trendy w modzie i makijażu. Jak wybrać spośród wielu opcji idealną dla siebie? Odpowiedź na to pytanie znajdą wszyscy, którzy jesienią odwiedzą Instytut Inspiracji w Porcie Łódź i skorzystają z bezpłatnych indywidualnych porad, których będą udzielać eksperci z dziedziny wizażu i stylizacji.

Kolejne edycje Instytutu Inspiracji odbędą się w weekendy: 9 i 10 oraz 23 i 24 października. Profesjonalnych wizażystów i stylistów będzie można znaleźć w punkcie konsultacyjnym zlokalizowanym w Strefie Ocean przy fontannie Meduza, w pobliżu perfumerii Sephora i Douglas.

W najbliższy weekend w Instytucie Inspiracji czekać będą styliści Instytutu Inspiracji i konsultanci marki Oriflame. Z ich porad będą mogli skorzystać wszyscy chętni, którzy zgłoszą się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.portlodz.pl lub w Punkcie Informacyjnym
w Atrium (przy sklepie IKEA).

W jesienne weekendy w Instytucie Inspiracji będzie można dowiedzieć się m.in. jak wykonać idealny makijaż, oraz które fasony najlepiej pasują do różnych typów sylwetek. Wizażyści i styliści pomogą klientom dobrać paletę barw, która podkreśli atuty ich urody. Indywidualne konsultacje będą źródłem inspiracji na nowy sezon.