Elegancka koszula męska i spodnie materiałowe

Chcąc stworzyć elegancki zestaw na przykład do pracy w biurze, wystarczy dobrze rozejrzeć się w garderobie. Praktycznie w każdej znajduje się niejedna koszula męska, bawełniana, w jednokolorową, na przykład biała lub błękitna. To najbardziej uniwersalne kolory, które świetnie łączą się z najróżniejszymi spodniami i pasują właśnie do atmosfery, jaka panuje w pomieszczeniach biurowych. Do koszuli tej można założyć spodnie materiałowe, niekoniecznie na kant. Nie muszą być garniturowe. W kolorze także dowolnym, szarym, czarnym, granatowym, brązowym. Modne w ostatnim czasie są również spodnie kraciaste. To elegancki zestaw, który sprawia, że mężczyzna wygląda poważnie i stosownie do pracy, jaką wykonuje. Taki strój to również bardzo dobra propozycja dla mężczyzny, który wybiera się na uroczystość rodzinną do domu czy tym bardziej do restauracji. Gdy też idzie do kogoś z wizytą. Uzupełnieniem tej stylizacji mogą być półbuty wizytowe. Te będą tak naprawdę pasować zarówno do pracy, jak i na inne wyjście. Można wybrać nie tylko klasyczne czarne, ale również brązowe, czy granatowe. Wszystko zależnie od kolorystyki poszczególnych elementów stroju, czyli przede wszystkim od tego, w jakim kolorze jest koszula męska i do jakich spodni została dobrana.

Codzienna koszula męska i spodnie typu jeans

Poza eleganckimi koszulami, w szafie mężczyzny można znaleźć też tę w nieco luźniejszym stylu. Codzienna koszula męska Polo Ralph Lauren jednolita czy wzorzysta bardzo dobrze pasuje do jeansów. Choć można założyć do niej także inne spodnie, ale w luźniejszym stylu. Chodzi o to, aby tworzyły nie tylko modną, ale również wygodną stylizację. I tu wówczas buty wizytowe nie zawsze będą dobrym wyborem, choć jeśli nie są przesadnie eleganckie, też warto rozważyć ten wybór. Szczególnie te w innym kolorze niż czarny. W typowo luźniej stylizacji, z koszulą w sportowym wydaniu i jeansami, sprawdzą się sneakersy. Mogą to być buty sportowe białe, czarne, a nawet kolorowe. Wiele zależy od kolorów spodni i koszuli, a także od tego, w jakich kolorach mężczyzna najlepiej się czuje. Bardzo modna w ostatnim czasie jeansowa koszula męska jest na tyle uniwersalnym elementem stroju, iż można ją śmiało łączyć z najróżniejszymi spodniami i butami. Tak naprawdę mężczyzna, który się na nią zdecyduje, bez problemu i z łatwością dobierze pozostałe elementy stroju. Warto więc mieć taką w swojej szafie. Choć typowo bawełnianą, kraciastą i w inne wzorki, a tym bardziej jednolitą, też dobrze jest mieć w zasięgu ręki.

Koszula męska i półbuty wizytowe a sneakersy

Jak już wiadomo, koszula męska w eleganckim wydaniu pasuje tylko do butów w tym samym stylu. W związku z tym w tym przypadku sprawdzą się głównie buty wizytowe. Jeśli jednak będzie miała charakter sportowy czy po prostu codzienny, można postawić na obuwie w nieco luźniejszym stylu. I mogą to być wspomniane również seakersy jak w stylizacji 7moda.pl/z14/meska-granatowa-koszula-bezowe-spodnie-i-biale-sneakersy. Z uwagi na to, że zarówno koszule, jak i zaproponowane buty, są uniwersalnymi elementami stroju, warto je wszystkie mieć w swojej garderobie. Dzięki temu mężczyzna będzie mógł łatwo i wygodnie tworzyć dowolne stylizacje. Dobierając buty do koszuli, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na to, czy poszczególne elementy będą do siebie pasować, ale też na to, czy wszystkie te elementy, jako zestaw będą pasować do okazji i miejsca, w którym mężczyzna tak się pokaże. Nie każda koszula męska dobrze wygląda w każdym miejscu. Do bawełnianej koszuli, ale niezbyt eleganckiej, z klasycznymi guzikami i wzorkami na przykład, ładnie pasują spodnie joggery, a do tego połączenia, buty w sportowym stylu. Na pewno białe sneakersy. To luźny zestaw, bardzo wygodny, idealny na randkę i na co dzień. Sprawdzi się też w pracy. Ostatnimi czasy w ogóle modne stało się łączenie koszuli męskiej z obuwiem sportowym. Choć wydaje się, że jest to mocno kontrowersyjne połączenie, mężczyźni decydują się na nie coraz częściej. Zobacz więcej modnych zestawów męskich na 7moda.pl/zestawy/meskie.

koszula