Główna bohaterka podpisała pakt z bogiem ciemności. Polega on na tym, że dziewczyna będzie żyła przez stulecia. Nie będzie jednak przez nikogo zapamiętana. Z tego powodu opuszcza swą rodzinną wioskę i wyrusza w poszukiwaniu miejsca dla siebie. Jest skazana na wieczną samotność. Sprawdź, czy Addie jest bliska oddania swej duszy diabłu. Dowiedz się, czy książkowe sceny z „Niewidzialnego Życia Addie LaRue” zachęcą Cię do kupna powieści.

1. „Niewidzialne Życie Addie LaRue”, czyli kto by chciał mieć niewidzialne życie

2. Przesłanie z „Niewidzialnego Życia Addie LaRue”. Historia życia Addie skłania do przemyśleń

3. „Niewidzialne Życie Addie LaRue” jako pomysł na prezent

Historia Addie LaRue zdobyła serca czytelników na całym świecie. Czytelnicy mówią o tej książce: „dotarła do najgłębszych zakamarków mojego serca”. Powieść fantasy z fascynującą bohaterką, a także styl pisania autorki, zbierają same pozytywne opinie osób kochających książki fantasy. Tytułowa bohaterka wywołuje przemyślenia na temat nieśmiertelnego życia. „Niewidzialne Życie Addie LaRue” pokazuje, co naprawdę oznacza pełne życie. Już teraz poznajcie historię Addie! Przekonajcie się, czy możliwość wiecznego życia ma sens, czy wręcz przeciwnie. Być może przeczytanie książki „Niewidzialne Życie Addie LaRue” wyraźnie pokaże czytelnikom, co w życiu jest najcenniejsze. Jeśli chodzi o Addie, jej życie staje się wieczne, ale czy szczęśliwe? Sprawdź osobiście, jakich bohaterów wykreowała autorka tej powieści.

„Niewidzialne Życie Addie LaRue”, czyli kto by chciał mieć niewidzialne życie

Młoda dziewczyna imieniem Adeline musi wyjść za mąż. Jest to związek wbrew jej woli. Kandydat na męża jest stary i ma dzieci. Jest 1714 rok. Nastolatka nie ma zbyt wiele do powiedzenia w tej sprawie. Ucieka sprzed ołtarza. Młoda Addie miała posłuchać porady znachorki. Chodziło o to, by nigdy nie modliła się do bogów, którzy mają w zwyczaju odpowiadać na prośby po zmierzchu.

Zrozpaczona dziewczyna uciekła do lasu i zaczęła błagać o pomoc bogów. Dziewczyna popełnia fatalny błąd. Niestety, na jej błagania o pomoc odpowiedział Luc. Addie decyduje za zawarcie układu z bóstwem ciemności. Od tej pory nie ma życia w jej rodzinnej wiosce. Nikt jej nie może zapamiętać. Co gorsza, tajemniczy Luc przychodzi i pyta, czy jest już gotowa oddać mu swoją duszę. Ciągle czuje jego specyficzną obecność.

Minie wiele lat, zanim Addie odwiedzi ukrytą księgarnię. Czy doczeka się chwili, w której zostanie zapamiętana i rozpoznana w czasie drugiej wizyty w księgarni? Czy spełni się jej marzenie, czyli bycie zapamiętaną?

Przesłanie z „Niewidzialnego Życia Addie LaRue”. Historia życia Addie skłania do przemyśleń

Na co dzień wiedziemy normalne życie. Wiele osób nie docenia tego, co ma. Dla każdego szczęście może oznacza coś innego. Lektura tej książki może pomóc podjąć próbę zrozumienia życia i jego ulotności. Poruszanie tematu życia jest bardzo ważne.

Dostajemy opowieść dotyczącą strachu przed samotnością i byciem niezapamiętywanym. Ta piękna historia sprawia, że wiele osób mówi o niej „to książka mojego życia, z wielką chęcią przeczytałabym opowiadania tej autorki”. Trudno jest wyjść z jej baśniowego klimatu.

Czytelnik może nawet chcieć żyć wiecznie, ale będzie analizował za i przeciw. Samotne błąkanie się przez wieki w finale pokaże, że ponowne pokochanie piękna świata jest możliwe. Od samego czytelnika zależy, jak podejdzie do tego, co się zadziało w życiu Addie. Jej imię długo zostaje w pamięci po przeczytaniu powieści.

W książce „Niewidzialne Życie Addie LaRue” uciekająca sprzed ołtarza młoda dziewczyna rozpoczyna wędrówkę przez stulecia. Jej przeżycia i dość bolesny obraz miłości wzbudza silne wzruszenie, a zarazem uczucie zaintrygowania, co wydarzy się w jej życiu na samym końcu. Można powiedzieć, że jest to powieść o przemijalności życia. Tylko że przeciętny człowiek nie ma tyle czasu, ile pokazano w historii Addie. Odpowiedzi na temat życia i jego trudności zatem nie będą dla wszystkich jednoznaczne. Człowiek i jego przeżycia mogą być różne. Jego umysł może różnorodnie pojmować życie. Jego uczucia w wątku życia też mogą być odmienne. Jego przeszłość i doświadczenia są unikatowe. Sama analiza życia opisana w książce zachęca do jej przeczytania.

„Niewidzialne Życie Addie LaRue” jako pomysł na świetny prezent

Tego rodzaju książka doskonale sprawdzi się na prezent na każdą okazję. W najbliższym czasie może być doskonała jako prezent na Mikołajki i na Boże Narodzenie. Powieść ma aż 608 stron. Piękna okładka zachęca do lektury książki. Wystarczy zapakować książkę na prezent. Jest to niedrogi, a zarazem niezwykle wartościowy upominek nie tylko na nadchodzące święta.

Ta powieść to świetna propozycja dla miłośników fantasy i science fiction. Victoria Schwab to popularna pisarka. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Mieszka w Nashville. Jej powieści znajdują się na prestiżowej liście bestsellerów „New York Timesa”. Ciekawostką jest, że Ridley Scott nabył prawa do ekranizacji jej powieści. W Polsce najbardziej jest znana z serii „Odcienie magii”. „Niewidzialne Życie Addie LaRue” zwiększyło grono jej czytelników na całej kuli ziemskiej.