Świadome zaciskanie mięśni pochwy przynosi naprawdę zniewalające efekty. Partnerzy kobiet trenujących z kulkami gejszy również odczują różnicę podczas stosunku.

Czym są i do czego służą kulki gejszy?

Kulki gejszy inaczej zwane są również kulkami waginalnymi. Druga nazwa podpowiada, że główną grupą docelową tego gadżetu są kobiety. Do czego panie ich używają? To niewielki gadżet umiejący zdziałać cuda w kwestii stymulacji mięśni Kegla, czyli mięśni pochwy i dna miednicy.

Użytkowanie kulek gejszy jest specyficznym rodzajem treningu miejsc intymnych kobiety. Ćwiczenia mięśni Kegla przeprowadza się poprzez umieszczenie gadżetu w pochwie. Po zaaplikowaniu kulki zaczynają drgać.

Wibracje zazwyczaj wywołane są przez małe kuleczki, które znajdują się wewnątrz właściwej kulki i obijają się o jej ścianki. Jednak w asortymentach sklepów z akcesoriami dla dorosłych dostępne są też kulki gejszy przypominające wibrator z różnymi rytmami drgania. Wibracje wywoływane przez gadżet pobudzają mięśnie Kegla i nakłaniają je do skurczów. Skutkuje to zaciskaniem oraz rozkurczaniem pochwy.

Dlaczego warto używać kulek gejszy?

Stosowanie kulek gejszy przynosi wiele pozytywnych skutków. Ćwiczenia z nimi poprawiają siłę mięśni Kegla, co ma ogromne znaczenie dla jakości stosunków seksualnych. Wyćwiczona wagina zapewnia lepszą kontrolę skurczów, a co za tym idzie bardziej intensywny orgazm. Świadome zaciskanie pochwy w czasie seksu może przynieść satysfakcję obydwu stronom stosunku.

Dodatkowo za sprawą treningów z kulkami gejszy Twoje ciało będzie bardziej responsywne w różnych pozycjach erotycznych. Do łóżkowych doświadczeń łatwiej wdrożysz zaawansowane techniki seksualne, a życie intymne stanie się bardziej satysfakcjonujące.

Kulki gejszy a zdrowie

Kulki gejszy nie tylko poprawiają jakość pożycia seksualnego, ale także wpływają na zdrowie kobiety. Warto pamiętać, że mięśnie Kegla odpowiadają za prawidłowe działanie dróg moczowych czy podtrzymywanie organów w otrzewnej.

Dzięki regularnym ćwiczeniom z kulkami gejszy można więc uniknąć nieprzyjemności związanych z nietrzymaniem moczu, obsuwaniem się ścian pochwy czy też wypadaniem macicy. Dodatkowo kulki gejszy są dobrym gadżetem treningowym dla kobiet po porodzie. Wibrujące urządzenie pomaga ich m.in. mięśniom dna miednicy w powrocie do formy sprzed rozwiązania.