Nie bez przyczyny zresztą mówi się, że jest ona sercem każdego domu czy mieszkania, gdyż nie służy tylko i wyłącznie do przygotowywania posiłków, ale także integruje całą rodzinę. Jakie można wyróżnić plusy wykonywania mebli kuchennych na zamówienie?

Ratunek małym i niekształtnym wnętrzom

Meble pod wymiar najczęściej wykonywane są do domów i mieszkań, w których występuje wiele wnęk, kątów czy skosów. Są one niemożliwe do wykorzystania za pomocą gotowego zestawu meblowego. Ponadto meble na zamówienie doskonale spisują się w mniejszych pomieszczeniach, w których dba się o wykorzystanie jak najmniejszego centymetra. Każdy kto podejmuje się urządzania wnętrz dba o to, by maksymalnie zaaranżować dostępną przestrzeń tak, by kuchnia była jak najbardziej funkcjonalna. W naszym regionie jest kilka firm zajmujących się wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar. Jedną z nich są meble kuchenne na wymiar od IZIkuchnie Łódź.

Maksymalne wykorzystanie powierzchni

Kuchnia robiona pod wymiar pozwala na dużą dowolność i swobodę. Nie trzeba pójść na żadne kompromisy i decydować się na meble, które do końca nie są zgodne z własnymi preferencjami. Meble robione na zamówienie pozwalają na maksymalne wykorzystanie każdego milimetra, które są w 100% zgodne z naszym gustem, preferowaną kolorystyką i elementami ozdobnymi. Każda część projektu zostanie dopasowana do własnych potrzeb i daje to gwarancję satysfakcji z osiągniętego efektu.

meble

 

Dopasowanie wyglądu kuchni do własnego gustu

Decydując się na meble robione na zamówienie mamy możliwość dopasowania ich wyglądu do własnych upodobań. Spowoduje to, że każdy nawet najmniejszy element będzie zgodny z własnym gustem, gdyż to klient podejmuje decyzję odnośnie kolorystyki, elementów dekoracyjnych, rodzaju materiałów czy zastosowanych systemów.

Jakość mebli robionych pod wymiar

Meble wykonywane pod indywidualny projekt cechują się znacznie lepszą jakością niż gotowe zestawy w sklepach. Każdy element mebla jest wykonywany z jak największą precyzją i starannością o każdy nawet najmniejszy detal, by wszystko było zrobione tak, jak sobie tego klient zażyczył. Przy meblach pod wymiar występuje możliwość podjęcia decyzji odnośnie wykorzystanego materiału do ich stworzenia. Im lepsza jakość materiału tym większa trwałość mebli i gwarancja użytkowania ich na długie lata.

Większa przestrzeń do przechowywania przedmiotów

Projektując meble kuchenne dba się o to, by uzyskać jak największą przestrzeń do przechowywania. W kuchni korzysta się z wielu przyborów kuchennych, urządzeń, które są niezbędne do codziennego przygotowywania posiłków. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych mieszkań czy kuchni, gdzie każdy skrawek powierzchni do przechowywania jest na wagę złota. Pozwoli to posiadanie większego porządku i zmniejszenie zagracenia mieszkania, co często ma miejsce w momencie braku odpowiedniej ilości miejsca.