Tu powstaje inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej . Dowiedz się dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Michałowice Parkowa.

Dom Michałowice

Jeśli poszukujesz domu pod Warszawą, w którym zamieszkasz komfortowo wraz ze swoją rodziną, inwestycja Michałowice Parkowa może okazać się dokładnie tym czego potrzebujesz. Stając się właścicielem domu na tym osiedlu będziesz mieć do swojej dyspozycji prywatny ogród, który możesz zaaranżować zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Inwestor udostępnia nieruchomości w zabudowie bliźniaczej o powierzchni do 250 m2 w zależności od wybranej konfiguracji, wraz z garażem. W inwestycji zastosowano innowacyjne rozwiązania, takie jak ogrzewanie podłogowe, przygotowanie obiektu do montażu instalacji fotowoltaiki oraz klimatyzacji. Właściciele będą mogli również korzystać z gniazd z możliwością ładowania samochodów elektrycznych oraz rekuperacji, czyli energooszczędnej wentylacji mechanicznej. Osiedle położone jest zaledwie 2,5 km od granicy z Warszawą.

Co znajdziesz w pobliżu osiedla?

Michałowice są bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą, a jednocześnie oferują ciszę, spokój i bliskość natury. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać poza dużym miastem, pozostając jednak na tyle blisko, aby móc korzystać z atrakcji, które ono oferuje. W okolicy osiedla znajdziemy ścieżki rowerowe, liczne nasadzenia roślinne oraz dobrze doświetlone ulice, ale również liczne sklepy i apteki. Przedszkole oraz szkoła podstawowa zlokalizowane są w odległości zaledwie 2 km od osiedla. Dzieci i młodzież mogą korzystać z placu zabawa oraz skateparku.

Michałowice Parkowa to inwestycja firmy deweloperskiej Realco Property Investment and Development z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, jak również w branży finansowej.