Ten park rozrywki to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich członków rodziny – niezależnie od wieku.

Różnego rodzaju parki rozrywki przeważnie u większości ludzi budzą pozytywne uczucia. Po pierwsze pozwalają na niczym nieskrępowaną zabawę i to niezależnie od wieku, a także zapewniają aktywną rozrywkę dzieciom. Rozrywkę, podczas której nie będzie czasu na nudę, a dodatkowo będzie ona bezpieczna i bardzo inspirująca. Mandoria Miasto Przygód to całoroczny park rozrywki położny w centralnej Polsce (blisko Łodzi), w którym wizyta na długo pozostaje w pamięci. Dlaczego warto odwiedzić tę krainę nie tylko w szare jesienne dni? O tym w dalszej części tekstu.

Całoroczny park rozrywki – czy słońce, czy deszcz

W Mandorii Mieście Przygód możemy złożyć wizytę niezależnie od pory roku i panującej aury. A to dlatego, że ten całoroczny park rozrywki na terenie Miasta Mody Ptak jest pod zadaszeniem. W związku z tym ogromna zjeżdżalnia, rowerki wodne, tematyczne karuzele i klasyczne karuzele, małpi gaj to jedne z głównych atrakcji, w korzystaniu z których nic nie jest w stanie przeszkodzić. Dlatego nawet jeśli na dworze jest ponuro i pada, Mandoria sprawi, że ten fakt będzie bez znaczenia. Także dzięki temu, że miejsce to tętni kolorami, a całe jest urządzone jak renesansowe miasto handlowe z dużą dozą bajkowego klimatu. Wizyta w Mandorii to odwiedziny wyjątkowego miejsca w centrum Polski.

Rodzinny park rozrywki – bez limitu wieku

Nowy park rozrywki to także dbałość o to, by jak najwięcej osób – niezależnie od wieku – mogło korzystać z dostępnych atrakcji. Aby odbywało się to bezpiecznie, przed każdą karuzelą jest oznaczony limit wzrostu, poniżej którego dzieci nie mogą korzystać z danej atrakcji. Jednak organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by nawet te najmłodsze dzieci – poniżej metra wzrostu – także mogły świetnie się bawić. Również dla nich nie zabraknie miejsc pełnych niespodzianek i fantastycznej zabawy. I to między innymi wyróżnia Mandorię na tle innych parków rozrywki. Warto też dodać, że z większości karuzel czy ślizgawek mogą też korzystać dorośli. Nie musisz więc tylko patrzeć, jak twoja pociecha szaleje i świetnie się bawi. Możecie robić to razem! A takie chwile spędzone na wspólnej zabawie to momenty niezapomniane, które dziecko na pewno będzie wspominać przez całe życie. Poza tym, któż z nas nie lubi przenieść się do czasów dzieciństwa i poczuć się jak dawniej? Mandoria daje na to szanse!

 

Mandoria miasto przygód – nie tylko rozrywka

Co ważne, w Mandorii można zrealizować bon turystyczny, a na wstęp bezpłatny mogą liczyć posiadacze karty dużej rodziny. Na wszystkich zaś czeka bezpłatny parking – nie poniesiemy więc dodatkowych kosztów, przebywając w Mandorii przez kilka godzin. Na terenie Miasta Przygód znajduje się też wiele punktów gastronomicznych oferujących ulubione przez najmłodszych jedzenie, a także domowe zdrowe posiłki. W trosce o komfort wszystkich zadbano o miejsce, w którym można przewijać dzieci i zadbać o ich higienę.

Większość atrakcji dostępnych w Mandorii ma niepowtarzalny i niespotykany nigdzie indziej klimat. Dlatego też miejsce to przyciąga nie tylko mieszkańców Łodzi i innych miast znajdujących się w bliskim położeniu, ale i gości z całej Polski. Warto więc pokusić się o pełną bajkowych i niezapomnianych przeżyć wizytę w tej cudownej krainie o niepowtarzalnym klimacie. Unikatowość tego miejsca to jego duża moc. Park rozrywki Łódź czeka!