To wszystko sprawia, że jest nie tylko najchętniej wybieranym ale również uznawanym za najlepszy tego typu produkt na rynku polskim. Co wyróżnia i jak działa Comarch ERP Optima dowiesz się z tego artykułu.

Program Comarch ERP Optima to niezwykle nowoczesny i innowacyjny program dla firm. Nie tylko dla tych najmniejszych, kilkuosobowych ale również dla większych średnich czy nawet dużych przedsiębiorstw. W mniejszych firmach jest wykorzystywany nie tylko do wystawiania faktur czy rozliczeń z bankiem ale również do prowadzenia zaawansowanych rozliczeń księgowych, kompleksowej gospodarki magazynowej oraz procesów kadrowo-płacowych (HR). Producent dokłada wszelkich starań aby wdrażać w nim nie tylko najnowsze przepisy prawa krajowego ale również innowacje na skalę światową jak chociażby uczenie maszynowe.

program

Co wyróżnia program dla firm Comarch ERP Optima na tle konkurencji?

Znaczących przewag konkurencyjnych jest wiele. Do najważniejszych z nich należy możliwość korzystania z programu Comarch ERP Optima w wersji online. Drugą istotną różnicą (w naszej opinii) jest możliwość łatwego, przekrojowego analizowania danych przedsiębiorstwa w module Business Intelligence. Oprócz wykorzystania najnowocześniejszej, dostępnej technologii bazy danych oraz języków programowania w jakim jest napisana warto także zwrócić uwagę na nietuzinkowe aplikacje mobilne oraz webowe. W pełni współpracują one z bazowymi modułami programu Comarch ERP Optima. Należą do nich chociażby Comarch ERP e-sklep umożliwiający prowadzenie sprzedaży internetowej powiązanej z modułem Handel do gospodarki magazynowej. Podobnie działa i współpracuje aplikacja dla przedstawicieli handlowych Comarch Mobile Sprzedaż. Dla działów kadr i płac zostały dedykowane Comarch HRM oraz PPK. Pierwsza z nich pozwala na ewidencję grafików, urlopów, delegacji oraz szkoleń i rekrutacji. Druga obsługuje Pracownicze Plany Kapitałowe. Księgowi często decydują się na wykorzystanie w swoich biurach rachunkowych lub działach księgowości aplikacji Comarch OCR. Rozpoznaje ona oraz zaciąga bezpośrednio do programu Comarch ERP Optima dokumenty sprzedażowe jak faktury czy paragony. Dzięki temu księgowi nie muszą już przepisywać ich ręcznie.

Co jeszcze wpływa na to, że Comarch ERP Optima uznawana jest za najlepszy program dla firm w Polsce?

Oprócz szybkości działania oraz intuicyjności interfejsu na uwagę zasługuje także bazowe możliwości funkcjonalne zawarte w modułach programu dla firm Comarch ERP Optima. Zaciąganie danych z GUS, ponaglenia zapłat czy windykacja należności albo automatyczne księgowanie schematami to tylko niektóre z możliwości. Zarządzanie produktami na magazynie poprzez możliwość nadawania im niezliczonej ilości atrybutów oraz kompleksowa obsługa klienta w module CRM sprawia, że Comarch ERP Optima trafia w gusta coraz szerszego grona odbiorców. Każdy z was może samodzielnie przekonać się o możliwościach jakie posiada ten program pobierając i testując za darmo przez 60 dni demo Comarch ERP Optima https://optima-demo.com.pl/ Znajdziecie je na tej stronie wraz z wyczerpującymi informacjami dotyczącymi tego systemu. Zachęcamy również do umówienia się na bezpłatną konsultacje lub prezentację możliwości tego programu dla firm. W ten sposób dowiecie się czy spełni wasze wszystkie oczekiwania.

program2