Zapewnij sobie upojną noc dzięki naszym gadżetom premium. Wszystkie nasze zabawki są wykonane z bezpiecznych materiałów i z troską o dostarczanie przyjemności jak najbliższej fizycznemu stosunkowi.

Gorące gadżety od sklep-intymny są zawsze gotowe na zabawę. Od orgazmu dzieli cię jedynie odrobina lubrykantu.

Jakie są najlepsze masturbatory dla mężczyzn? To te o anatomicznej budowie i stymulujące konkretne punkty. Sprawdź poniżej, co dla ciebie przygotowaliśmy i wybierz zabawkę, która pasuje do twojego stylu osiągania przyjemności.

Sztuczne pochwy

Sztuczna pochwa to podstawowy mastrubator w sypialni każdego faceta. Dzięki opcji wibracji i różnych ustawień drżenia możesz poczuć ten sam zalew rozkoszy, jak w trakcie seksu z partnerką.

O zawrót głowy przyprawi cię również design sztucznych pochw w sklep-intymny. Koniec z nudnymi masturbatorami! Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu możesz wybrać zarówno dyskretne i eleganckie urządzenia, jak i super anatomiczne, naśladujące naturalne krągłości masturbatory w kształcie pośladków. Zostały wykonane z użyciem najnowszych technik i materiałów w taki sposób, aby zagwarantować użytkownikom przeżycia jak najbliższe zbliżeniu z realną partnerką.

Tenga

Tenga to japońska marka zabawek, które są mistrzami w maskowaniu. Dlaczego? Ponieważ już po pierwszym razie z jednym z gadżetów Tenga ciężko uwierzyć, że to tylko gadżet!

Masturbatory te odznaczają się wysokim poziomem doznań, bardzo bliskim satysfakcji z seksu z partnerem czy partnerką. Sztuczne głębokie gardła czy sztuczne pochwy tej marki ciasno przylegają do penisa, a znajdujące się w ściankach wypustki dodatkowo masują twój sprzęt. Anatomiczne odwzorowanie w projektach tych gadżetów przyprawi cię o ekstremalne orgazmy.

Dodatkowo, Tenga ma w swojej ofercie masturbatory dla fanów pozycji na jeźdźca czy pozycji misjonarskiej. Nie musisz się ograniczać!

Fleshlight

Fleshlight to jedna z najbardziej kultowych marek gadżetów dla prawdziwych facetów. Zapewnia przyjemność w 360 stopniach! Dzięki anatomicznym kształtom zabawek tej marki osiągniesz orgazm zarówno przez drażnienie żołędzia penisa, jak i pełną penetrację.

Wnętrze mastrubatorów Fleshlight jest wykonane z elastycznego, ale wciąż ciasnego materiału. Dzięki temu penis jest seksownie otoczony materiałem imitującym ciepłe i wilgotne wnętrze, jeśli do zabawy użyjesz nieco ciepłej wody lub odpowiedniego żelu.

Zabawki Fleshlight posiadają elegancki design - możesz wybrać zarówno te wiernie odzwierciadlające anatomię partnerki lub dyskretny kształt wiru.

Sztuczne usta

Marzysz o mokrym i głębokim seksie oralnym, a Twoja partnerka właśnie wyjechała w podroż służbową? A może po prostu masz ochotę na szybki seks, ale nie masz możliwości spotkania w realu? Na pomoc przychodzą zmysłowe sztuczne usta.

To masturbatory zaprojektowane specjalnie dla najwiarygodniejszego oddania stosunku oralnego. Osiągniesz orgazm z pomocą wibracji, nakładek ssących, mechanizmu posuwistych ruchów, funkcji podgrzewających i wielu, wielu innych rozwiązań, jakie prezentują masturbatory najwyższej klasy.

Inne masturbatory

Nie znalazłeś, czego szukasz? Nic straconego. Sprawdź inne gadżety w naszej ofercie. W sklep-intymny znajdziesz również:

  • podgrzewane usta
  • seksowne repliki kobiecego ciała
  • masturbatory z cyber skóry
  • ssące pierścienie
  • przyssawki

i wiele, wiele innych!