Najlepsze do wózka - śpiworki dziecięce

Dla swojego maluszka szukasz produktów najwyższej jakości? Nasze śpiworki są wykonane z ręcznie szytych materiałów, dzięki czemu zwracamy uwagę na każdy szczegół i staranne obszycie tkanin. Dobry śpiworek to taki, który spełnia wymagania Twojego dziecka. Musi być więc trwały, z materiałów odpornych na ciągnięcie, szarpanie i lekkie otarcia, dostosowany do ruchów dziecka.

Śpiworek do wózka spacerowego

Staramy się, by podczas jesiennych i zimowych spacerów śpiworek był niezawodny. Zewnętrzna warstwa śpiworka uszyta jest z wodoodpornego poliestru, dzięki czemu nagłe pogorszenie pogody nie będzie Wam straszne podczas przechadzki.

Wnętrze naszych śpiworków obszyte jest tkaniną z velvetu lub minky. To przyjazne dla dziecka, miłe w dotyku materiały, powszechnie używane w branży dziecięcej.

Dodatkowo śpiworki do wózka ocieplone są warstwą włókniny silikonowatej o gęstości 300 g/m2. Dzięki niej, nie musisz ubierać dziecka w grube kombinezony zimowe czy kurteczki.

W co warto zaopatrzyć maluszka?

Dostosowaliśmy rozmiary naszych śpiworków do wieku i rozwoju Twojego maluszka. Część śpiworków o rozmiarach 85cm x 45 cm najlepiej sprawdzi się w gondoli. To śpiworek na chłodne dni dla noworodka, który nie posiada profilowanego miejsca na nóżki i brudne buciki. Wlożysz w nim także dziecko do fotelika samochodowego, bez budzenia i odkrywania.

Bardziej uniwersalny jest śpiworek dziecięcy w rozmiarze 100 cm x 50 cm. Pasuje zarówno do spacerówki, jak i do gondoli. Spód śpiworka można podwinąć i dopasować do typu wózka.

Największy rozmiar, dla dużych dzieci, ma śpiworek o wymiarach 120 cm x 50 cm. Idealnie sprawdzi się w wózkach o wysokim podparciu i długim podnóżku.

Pamiętaj, by przy wyborze śpiworka zaznaczyć model swojego wózka dziecięcego - ponieważ nasze produkty dostosowaliśmy do różnego rodzaju wózków.

Urocze i praktyczne akcesoria

Młodzi rodzice docenią na pewno fakt, że nasze śpiworki nie tylko zapewniają poczucie bezpieczeństwa i ciepła, ale występują też w wielu wspaniałych, uroczych wzorach. Każdy śpiworek do wózka może być wykończony zgodnie z Twoją fantazją. Zapinany na zamek błyskawiczny, zapewnia dziecku wygodne posłanie od środka, a Tobie widok na Twoją pociechę śpiącą w krainie kwiatów, zwierzątek lub pojazdów kosmicznych. Możliwość dokupienia pasującej mufki sprawia, że to idealny prezent dla każdego rodzica.