Dziś, za sprawą internetu, uzyskanie informacji i szybka rezerwacja hotelu nawet na drugim krańcu świata są na wyciągnięcie ręki. Dlaczego by więc nie skorzystać z tej szansy i nie wybrać się do zupełnie nowego zakątka globu?

Wietnam – jakie atrakcje czekają tu na Ciebie?

Wietnam jest wciąż dla Europejczyków miejscem nieoczywistym i egzotycznym. Wyprawa do niego wiąże się z odkrywaniem kraju wszystkimi zmysłami, również poprzez zróżnicowaną i smaczną kuchnię. Królują w nim dania z woka na bazie ryżu, kurczaka, wołowiny, sosu rybnego i sojowego. Będąc w Wietnamie, warto spróbować tutejszej zupy Pho, Banx heo – naleśników z nadzieniem oraz zielonej herbaty jaśminowej. Tutejsza kuchnia jest smaczna i aromatyczna.

Już po posiłku warto wybrać się na zwiedzanie okolicy. Turystom polecamy jaskinię Ha Long, jak też park narodowy Phong Nha-Ke z pierwotnym lasem tropikalnym, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz tunel Cu-Chi. Więcej ciekawostek o Wietnamie oraz możliwość wykupienia wycieczki do kraju można znaleźć na stronie internetowej https://dreamtours.pl/wakacje/wietnam.

 

Wyspy Zielonego Przylądka – magiczne miejsce na Ziemi

Wyspy Zielonego Przylądka stanowią alternatywę dla dobrze znanych krajów Europy Zachodniej, które z czasem mogą się nieco znudzić. W tym miejscu świata turyści natkną się na stratowulkan Pico do Fogo, który raz na jakiś czas wzmaga swoją aktywność. Z nieco bezpieczniejszych atrakcji warto wymienić Praia de Chave – czystą plażę ze wspaniałą przejrzystą wodą, idealną do wypoczynku. Ci, którzy cenią sobie nieco bardziej aktywne formy spędzania wolnego czasu, na pewno docenią możliwość uprawiania licznych sportów wodnych, którym sprzyjają nie tylko krystalicznie czyste wody, ale również wspaniała pogoda i bajeczne krajobrazy. Szczegółową ofertę wyjazdu na Wyspy Zielonego Przylądka można znaleźć, wchodząc na stronę internetową https://dreamtours.pl/wakacje/wyspy-zielonego-przyladka.
Jeżeli cenisz sobie nietypowe kierunki turystyczne, koniecznie zajrzyj na stronę https://dreamtours.pl. Tour operator przygotował dla Ciebie wiele atrakcyjnych miejsc do wypoczynku, między innymi ekskluzywną wycieczkę do Dubaju. Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem: https://dreamtours.pl/wakacje/zjednoczone-emiraty-arabskie/dubaj. Jeżeli natomiast cenisz sobie bardziej kontynentalne wyprawy, zerknij na ofertę wyjazdu do Włoch https://dreamtours.pl/wakacje/wlochy.